Pierwszy odcinek mistrzowskiego JOŚ: porażka Agnieszki Włodarczyk!

Zajęła OSTATNIE miejsce w głosowaniu jury!

Ruszyła nowa edycja "Jak oni śpiewają". Od razu muszę stwierdzić, że szkoda, że nie prowadzi jej Joanna Liszowska. Do programu wróciła przesłodzona Kasia Cichopek, która już na wstępie zwróciła się do Ibisza swoim niezwykle irytującym: "Krzysiuuu".

 

Przejdźmy lepiej do występów uczestników, którzy wykonywali dziś utworu w towarzystwie chóru Piotra Rubika.

 

Na początek zaśpiewała Joasia Jabłczyńska - dorosła kobieta o wyglądzie i głosie dziecka. Słuchając jej miałem wrażenie, że nadal słyszę jedną z Fasolek. Ale chyba właśnie w tym tkwi urok Joasi.

 

Artur Chamski wypadłby o wiele lepiej, gdyby Piotr Rubik nie zrobił z utworu "Małe szczęścia", który śpiewał aktor, piosenki iście oazyjnej. Występ był bardzo poprawny.

 

Nie wiem, co się stało z Agnieszką Włodarczyk. Wypadła wyjątkowo kiepsko. Początek jej występu był wprost fatalny. Moje zdanie potwierdziło jury. Aga była też niezadowolona z piosenki, którą wylosowała i będzie musiała zaśpiewać za tydzień. Jak widać, zaczynają się fochy...

 

Maciej Jachowski nie wzbudził we mnie żadnych emocji i nie mam na jego temat żadnego zdania. Chyba o czymś to świadczy.

 

Choć nie przepadam za osobą Krzysztofa Respondka, swoim występem udowodnił, że słusznie wygrał trzecią edycję show. Zaśpiewał bardzo dobrze. Ela Zapendowska uznała jego występ za najlepszy... jak dotąd. Edyta Górniak przyznała mu aż 6 punktów (dla porównania - Włodarze przyznała tylko 2).

 

Występ Karoliny Nowakowskiej przegapiłem, bo w trakcie reklam na Polsacie zapatrzyłem się na "Mam talent". Sorry :)

Aktorka śpiewała piosenkę Feel'a i Iwony Węgrowskiej. Spodziewam się więc, że nie było to zbyt ekscytujące... 

 

Robert Kudelski w naszym sondażu na zwycięzcę "JOŚ" zajął dokładnie ostatnie miejsce. Dziwne, bo facet śpiewa naprawdę ok. Mimo wszystko też nie sądzę, by zaszedł w programie daleko.

 

Występ Laury Samojłowicz dopiero się zaczyna, a ja już mogę stwierdzić, że będzie dobry do samego końca. Ta dziewczyna śpiewa naprawdę świetnie! Jury było bardziej sceptyczne, ale i tak oceniło ją dobrze. 

 

Robert Moskwa... szczerze nie trawię tego pana. Nie robi na mnie żadnego wrażenia ani swoją grą w "M jak miłość", ani jazdą na łyżwach... ani śpiewem w "Jak oni śpiewają".

 

Patrycja Kazadi jako Tina Turner brzmi dla mnie trochę jak Paulina Przybysz. Mam nadzieję, że wokalistka Sistars nie obraziłaby się za to porównanie.

 

Jako ostatnia wystąpiła Joanna Liszowska. Mimo, że nie podoba mi się barwa jej głosu, to muszę przyznać, że zaśpiewała po prostu świetnie.

 

Zagrożeni są Robert Kudelski i Robert Moskwa, ale to podsumowanie not jury zaskoczyło wszystkich - na ostatnim miejscu ze średnią głosów niewiele ponad 2 znalazła się Agnieszka Włodarczyk. Słusznie, bo jej występ należał do jednego z najgorszych. Czyżby poczuła się zbyt pewnie i siadła na laurach? 

 

 

Negral