Pierwszy odcinek mistrzowskiego JOŚ: porażka Agnieszki Włodarczyk!

Zajęła OSTATNIE miejsce w głosowaniu jury!

Ruszyła nowa edycja "Jak oni śpiewają". Od razu muszę stwierdzić, że szkoda, że nie prowadzi jej Joanna Liszowska. Do programu wróciła przesłodzona Kasia Cichopek, która już na wstępie zwróciła się do Ibisza swoim niezwykle irytującym: "Krzysiuuu".

 

Przejdźmy lepiej do występów uczestników, którzy wykonywali dziś utworu w towarzystwie chóru Piotra Rubika.

 

Na początek zaśpiewała Joasia Jabłczyńska - dorosła kobieta o wyglądzie i głosie dziecka. Słuchając jej miałem wrażenie, że nadal słyszę jedną z Fasolek. Ale chyba właśnie w tym tkwi urok Joasi.

 

Artur Chamski wypadłby o wiele lepiej, gdyby Piotr Rubik nie zrobił z utworu "Małe szczęścia", który śpiewał aktor, piosenki iście oazyjnej. Występ był bardzo poprawny.

 

Nie wiem, co się stało z Agnieszką Włodarczyk. Wypadła wyjątkowo kiepsko. Początek jej występu był wprost fatalny. Moje zdanie potwierdziło jury. Aga była też niezadowolona z piosenki, którą wylosowała i będzie musiała zaśpiewać za tydzień. Jak widać, zaczynają się fochy...

 

Maciej Jachowski nie wzbudził we mnie żadnych emocji i nie mam na jego temat żadnego zdania. Chyba o czymś to świadczy.

 

Choć nie przepadam za osobą Krzysztofa Respondka, swoim występem udowodnił, że słusznie wygrał trzecią edycję show. Zaśpiewał bardzo dobrze. Ela Zapendowska uznała jego występ za najlepszy... jak dotąd. Edyta Górniak przyznała mu aż 6 punktów (dla porównania - Włodarze przyznała tylko 2).

 

Występ Karoliny Nowakowskiej przegapiłem, bo w trakcie reklam na Polsacie zapatrzyłem się na "Mam talent". Sorry :)

Aktorka śpiewała piosenkę Feel'a i Iwony Węgrowskiej. Spodziewam się więc, że nie było to zbyt ekscytujące... 

 

Robert Kudelski w naszym sondażu na zwycięzcę "JOŚ" zajął dokładnie ostatnie miejsce. Dziwne, bo facet śpiewa naprawdę ok. Mimo wszystko też nie sądzę, by zaszedł w programie daleko.

 

Występ Laury Samojłowicz dopiero się zaczyna, a ja już mogę stwierdzić, że będzie dobry do samego końca. Ta dziewczyna śpiewa naprawdę świetnie! Jury było bardziej sceptyczne, ale i tak oceniło ją dobrze. 

 

Robert Moskwa... szczerze nie trawię tego pana. Nie robi na mnie żadnego wrażenia ani swoją grą w "M jak miłość", ani jazdą na łyżwach... ani śpiewem w "Jak oni śpiewają".

 

Patrycja Kazadi jako Tina Turner brzmi dla mnie trochę jak Paulina Przybysz. Mam nadzieję, że wokalistka Sistars nie obraziłaby się za to porównanie.

 

Jako ostatnia wystąpiła Joanna Liszowska. Mimo, że nie podoba mi się barwa jej głosu, to muszę przyznać, że zaśpiewała po prostu świetnie.

 

Zagrożeni są Robert Kudelski i Robert Moskwa, ale to podsumowanie not jury zaskoczyło wszystkich - na ostatnim miejscu ze średnią głosów niewiele ponad 2 znalazła się Agnieszka Włodarczyk. Słusznie, bo jej występ należał do jednego z najgorszych. Czyżby poczuła się zbyt pewnie i siadła na laurach? 

 

 

Negral

Więcej o:
Komentarze (61)
Pierwszy odcinek mistrzowskiego JOŚ: porażka Agnieszki Włodarczyk!
Zaloguj się
 • lukis

  Oceniono 46 razy 28

  Ja w tym czasie oglądałem 'MAM TALENT' O wiele ciekawsze! :))

 • kimberly1

  Oceniono 35 razy 25

  Bardzo zawiodłam się na Agnieszce...nie popisała się a obstawiałam, że będzie jednym z czarnych koni wczorajszego odcinka jak i całej edycji. Swoim występem,jak i zachowaniem (co chwilę robiła głupie miny i wyraźnie była naburmuszona) spadła na co najmniej 6 miejsce w moim rankingu...za to zaskoczył mnie Respondek, który był mi zupełnie obojętny. Zaśpiewał fenomenalnie! Tak samo jak Kazadi. To jest moja dwójka na którą na pewno będę głosować.

 • ashley221

  Oceniono 41 razy 23

  Ja tam wczoraj wolałam oglądać Mam Talent,to było dużo ciekawsze!!!

 • tribute

  Oceniono 34 razy 14

  włodarczyk kiepską aktorką jest. śpiewa w miarę, ale też nie ma wielkich możliwości wokalnych.

 • qlimax95

  Oceniono 23 razy 11

  żalowy program. Mam talent górą!!!

 • morelka

  Oceniono 43 razy 11

  Dostala taka note na jaka zasluzyla. Dla mnie to ona nie spiewa a...wyje! Poza tym z ta kilogramowa tapeta na twarzy... ta smola na oczach i brwiach wyglada ochydnie! Co ona robi z tymi brwiami!! Po co ona je tak dziwnie maluje!? Wstretnie to wyglada.

 • parisha12

  Oceniono 24 razy 10

  Ja oglądałam Katyń :)

 • poborowy102

  Oceniono 34 razy 10

  co to za kotlet na tym zdjęciu?

 • agullek777

  Oceniono 27 razy 9

  A ja tam oglądałam "Mam talent" - duuuużo lepszy :-))) niż jakaś przesłodzona Pyza czy "wiecznie młody" Ibisz czy płacząca przeżyta diwa Edzia. Musieli ściągnąć "stare" gwaizdy z poprzednich edycji, bo nikt nowy nie chciał przyjść.....żenujace.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX