Artur Chamski o JOŚ: "Fajnie byłoby wygrać, ale..."

Sprawdź, co powiedział nam aktor na chwilę przed startem nowej edycji "Jak oni śpiewają".

Już dziś wieczorem rusza kolejna edycja "Jak oni śpiewają", w której zmierzą się ze sobą wszyscy (prawie) dotychczasowi finaliści programu. Wśród nich nie zabraknie oczywiście Artura Chamskiego, który wygrał już czwartą edycję show.

 

Czy i tym razem liczy na wygraną?

Teraz liczę przede wszystkim na świetną zabawę. Pewnie, jak każdy z uczestników, myślę sobie, że fajnie byłoby wygrać, ale zdaję sobie sprawę, że będzie trudniej, bo większość uczestników świetnie śpiewa - powiedział Artur w rozmowie z Plotkiem 

Kogo uważa za swojego największego konkurenta?

Nie szukam konkurentów wśród uczestników. Porównywanie się z innymi jest bez sensu i absolutnie nie jest konstruktywne. Będę starał się po prostu cieszyć z możliwości występu w sobotę, a ocenę i porównania zostawiam jurorom i widzom. Element rywalizacji powinien być mobilizujący i motywujący, a nie destrukcyjny i niezdrowy - tłumaczy aktor

Artur uważa, że ponowny udział w programie nie jest wcale drugim wejściem do tej samej rzeki. 

Udział w IV edycji bardzo dużo mi dał, uwierzyłem w siebie i swoje możliwości. Teraz jestem na innym etapie. Jestem dojrzalszy, mam większy dystans do siebie i do samego programu. To jest dla mnie kolejny etap rozwoju artystycznego.

W stworzonym przez was sondażu na zwycięzcę "Jak oni śpiewają" Artur zajął wysoką drugą pozycję. Jak zareagował na tę informację?

Jest mi miło. Ten ranking jest spoko. Drugie miejsce nie będzie dla mnie porażką - powiedział

Czyżby Artur nawiązywał do Nataszy Urbańskiej, która w niemiłej atmosferze pożegnała się z Polsatem po zajęciu drugiego miejsca w pierwszej edycji show?

 

 

Negral