Co zobaczymy na Disney Channel w październiku?

Zobaczcie, co szykuje na nas Disney Channel na nadchodzący miesiąc!

 

PREMIERA FILMU "CZARODZIEJE Z WAVERLY PLACE"

 

Aby uświetnić premierę filmu pt. "Czarodzieje z Waverly Place" miesiąc październik został przemianowany na tej stacji na "czarodziernik" ;)  

Premiera: sobota, 31. października, godz. 10:30 

 

Ta przygodowa komedia opowiada o tym, jak rodzina Russo jedzie na wakacje do karaibskiego kurortu, gdzie Teresa i Jerry spotkali się po raz pierwszy. Alex jest niezadowolona, że musi towarzyszyć swojej rodzinie, więc wreszcie rzuca zaklęcie, które odwraca losy brzemiennego w skutki pierwszego spotkania rodziców i stawia pod znakiem zapytania całą egzystencję rodziny Russo. Aby zneutralizować niefortunne zaklęcie Alex i Justin muszą wyruszyć na wyprawę do dżungli, by znaleźć wszechmocny Kamień Marzeń. W tym czasie Max robi wszystko, by jego rodzice ponownie się w sobie zakochali.  

 

 

NOWE ODCINKI SERIALU "SŁONECZNA SONNY"

 

Ten inspirujący serial komediowy zabiera nas za kulisy hollywoodzkich produkcji w czasie, gdy utalentowana Allison "Sonny" Munroe przenosi się z rodzinnego Środkowego Zachodu Stanów Zjednoczonych do Los Angeles, by przyłączyć się do obsady najpopularniejszego telewizyjnego programu komediowego dla dzieci i nastolatków pt. "So Random!". Jej kolegami z planu są: zadzierająca nosa Tawni, ułożony Nico, przezabawny Grady i ekscentryczna Zora. Sonny musi jakoś odnaleźć się wśród nowych przyjaciół, podczas gdy jej rodzina przyzwyczaja się do całkowicie innego trybu życia w Hollywood. Sonny musi też mierzyć się z Chadem Dylanem Cooperem, obiektem westchnień wszystkich dziewczyn i gwiazdą konkurencyjnego programu "MacKenzie Falls", który otwarcie twierdzi, że jego osiągnięcia aktorskie są o wiele lepsze niż jej kariera komediowa... 

Premiera: sobota, 10. października, godz. 10:00

Oglądajcie od 10. października we wszystkie kolejne soboty miesiąca!

 

 

NOWY SERIAL "JONAS"  

 

Bracia Jonas dopisali kolejny talent do długiej listy swoich umiejętności - aktorstwo! Zobaczcie ich w akcji w całkowicie nowym serialu pt. "JONAS"!  

 

Premiera: sobota, 10. października, godz. 8.20

Muzyka i komedia - dwie główne siły w świecie rozrywki dzieci i nastolatków mieszają się w serialu, który śledzi losy fikcyjnych braci Lucas podczas niespodziewanych, nieprzewidywalnych i często absurdalnych sytuacji pokazując "rock-and-rollowych" gwiazdorów próbujących wieść normalne życie. W serialu usłyszymy własne piosenki Jonas Brothers, stworzone specjalnie na potrzeby tego filmu. Kolejne odcinki serialu pokazują braci Kevina, Joe`go i Nicka Lucasów, zakładających zespół o nazwie JONAS i próbujących normalnie żyć pomimo ciągłej obecności gitar, tras koncertowych, super ciuchów i rozgorączkowanych fanek. Serial toczy się w scenerii domu braci Lucas w New Jersey (przeróbka remizy strażackiej), gdzie mieszkają wraz z rodzicami Tomem i Sandy oraz małym braciszkiem Frankie oraz w Horace Mantis Academy, prywatnej szkole, do której chodzą bracia oraz ich długoletnia przyjaciółka i wyrocznia w sprawach stylu Stella Malone i Macy Misa, samowolnie ogłaszającą się fanką nr 1 zespołu JONAS.  

 

 

mat. prasowe

 

Co sądzicie o tych produkcjach?