Kto wygra "Jak oni śpiewają"? SONDAŻ

Obejrzyjcie galerię uczestników i zagłosujcie w naszym sondażu!  
Jak oni zaśpiewają? Nie wiadomo. Wiadomo, że ostatni raz. W sobotę rusza ostatnia edycja programu "Jak oni śpiewają". Polsat postanowił zakończyć jego emisję w wielkim stylu i zaprosił wszystkich zwycięzców. Jutro rusza ostatnia edycja programu "Jak oni śpiewają". Polsat postanowił zakończyć emisję programu w wielkim stylu i zaprosił do udziału w show wszystkich zwycięzców "Jak oni śpiewają". Odmówiła jedynie Natasza Urbańska, która wybrała pląsy w TVN-ie. Tym razem nagrodą nie jest samochód, ani kontrakt płytowy. Zwycięzca poleci z ukochaną osobą w tygodniową podróż prywatnie wyczarterowanym samolotem w miejsce, które sam wybierze! Zaczynamy rozumieć, dlaczego gwiazdy zdecydowały się na udział w programie. Ta edycja będzie na wysokim poziomie, ponieważ wszyscy finaliści potrafią już śpiewać. Teraz będą musieli robić naprawdę duże show, żeby zaimponować publiczności oraz jurorom. Bez Nataszy to nie będzie to samo, ale może przynajmniej Laura Samojłowicz podkręci nieco atmosferę.

Jutro rusza ostatnia edycja programu "Jak oni śpiewają". Polsat postanowił zakończyć emisję programu w wielkim stylu i zaprosił do udziału w show wszystkich zwycięzców "Jak oni śpiewają".

 

 

Odmówiła jedynie Natasza Urbańska, która wybrała pląsy w TVN-ie. Tym razem nagrodą nie jest samochód, ani kontrakt płytowy. Zwycięzca poleci z ukochaną osobą w tygodniową podróż prywatnie wyczarterowanym samolotem w miejsce, które sam wybierze!

 

 

Zaczynam rozumieć, dlaczego gwiazdy zdecydowały się na udział w programie. Ta edycja będzie na wysokim poziomie, ponieważ wszyscy finaliści potrafią już śpiewać. Teraz będą musieli robić naprawdę duże show, żeby zaimponować publiczności oraz jurorom.

 

Bez Nataszy nie będzie to samo, ale może przynajmniej Laura Samojłowicz podkręci nieco atmosferę. 

 

szaza

Kto wygra Jak oni śpiewają?
Więcej o:
Komentarze (26)
Kto wygra "Jak oni śpiewają"? SONDAŻ
Zaloguj się
 • pazdzioch

  Oceniono 17 razy 11

  ZDJECIE FACETOW JAK BOJSBEND :D HAHAHAHA

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 48 razy 10

  Może to wstyd, że nie znam tak "wybitnych", polskich gwiazd, ale kim, do cholery, jest ta cała Laura Samojłowicz? Ja znam ją jedynie jako laske z "Jak oni śpiewają". Stawiam na Age, choć uważam, że jaj talent marnuje się w tych idiotycznych programach..

 • hayden

  Oceniono 49 razy 7

  Najprędzej coś powiedziałaś . Wybacz ale ocenianie jest po to , Żeby oceniać . Więc nie bulwersuj sie tu , żal to normalnie mi Ciebie . Ja osobiście głosuje na Age . Bo nie głosuje na tę osobe , którą lubię, tylko na tę , która ma talent .

 • futerkokici

  Oceniono 7 razy 5

  juz sie nie moge doczekac.lubie to

 • sarna23

  Oceniono 13 razy 3

  Laura ma najlepszy głos!Ma talent!Ale też potrafi śwpiewać!MA dobrą i wyćwiczona technikę!

 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 2

  Czy wy normalni jesteście? Jak może wygrać ta Samojłowicz, przecież dużo lepiej śpiewa od niej Włodarczykowa

 • celtic

  Oceniono 56 razy 2

  Tylko pani Włodarczyk !!! Jest cudowna !!! Jeżeli chodzi o facetów to obstawiam Respondka,tylko nie Moskwa !!!Nie mogę patrzeć na wygłupy tego pajaca !!!

 • natalia13

  Oceniono 25 razy 1

  A ja sadze ze Artur Chamski!!

 • sarna23

  Oceniono 16 razy 0

  Ale po co się kłócic ?I tak Laura jest najlepsza :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX