W TVN-ie nie znoszą Józefowicza?

Józek dostał zakaz lansowania się u boku żony na planie Tańca z gwiazdami - twierdzi osoba z TVN-u. To dobrze?

W prasie pojawiło się już mnóstwo publikacji  na temat  relacji Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Ponoć mąż kontroluje artystkę i nie pozwala jej podejmować samodzielnie decyzji. Ostatnio Natasza wyłamała się i zgodziła na udział w show TVN-u, choć Janusz był temu przeciwny. Dlaczego?

 

Zdaniem "Na żywo" jego relacje ze stacją są bardzo napięte. Producenci "Tańca z gwiazdami" nie pozwolili Januszowi uczestniczyć w rozmowach w sprawie wynagrodzenia dla Urbańskiej. 

 

-Józek dostał zakaz lansowania się u boku żony na planie "Tańca z gwiazdami" i wtrącania się w jej układy ze stacją - twierdzi osoba pracująca w TVN-ie.  

 

 

Ponoć Józefowicz boi się, że Natasza zrobi karierę bez niego. Facet ma naprawdę wielkie parcie na szkło, o czym przekonali się ostatnio producenci "Dzień dobry TVN". 

 

Przyjechał razem z żoną. Tuż przed nagraniem usłyszał, że na wizę wejdzie tylko Natasza. Tradycyjnie, wziął ją za rękę i pokrzykując wyprowadził ze studia - mówi świadek incydentu.  

 

TVN nie chce, żeby Józefowicz pokazywał się w programach stacji. Prawdopodobnie doprowadzą przez to do rozwodu zawodowego Janusza i Nataszy. Szczerze? Jej wyjdzie to tylko na dobre.

 

szaza