Rubiki pojawią się za 20 tysięcy, a Cichopki za 13

Sprawdź stawki gwiazd, ile biorą za pojawienie się w programie. Kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy za parę minut.

Stawki jakie biorą gwiazdy za występ w programie przyprawiają o ból głowy. Mimo kryzysu ceny zaczynają się od paru tysięcy za kilkuminutowy występ do nawet kilkudziesięciu.

 

Na początku drabinki, którą ujawnił "Super Express" są aktorzy, pojawią się w śniadaniowym programie, albo teleturnieju za kilka tysięcy złotych. Między 2,5 a 4 tysiące zł. dostają celebrities pokroju Małgorzaty Foremniak, Anny Dereszowskiej, Cezarego Żaka, czy Tomasza Karolaka. Należą do drugiego sortu, nie wiele się wokół nich dzieje i nie są atrakcją.

 

Występ Andrzeja Piasecznego wraz z odśpiewaniem piosenki to wydatek rzędu 8-10 tysięcy, drożsi są od niego chłopaki z discopolowego Boys, za granie z playbacku biorą 12 tysięcy.

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obniżyli loty, jeszcze niedawno brali 15 tysięcy, w dobie kryzysu zrobili upust w wysokości 2 tysięcy.

 

Niekwestionowanym królem występów jest Piotr Rubik, za wspólny występ z żoną Agatą biorą 20 tysięcy. Ich życie prywatne jest interesujące dla ludzi, mają małe dziecko, są na topie.

 

Celebryci należą do najlepiej zarabiającej grupy społecznej w Polsce. Za każdy występ biorą pieniądze większe od miesięcznej pensji, od firm dostają prezenty, a na bankietach opijają się i obżerają za darmo. Należy się im?

 

Paul&Punk

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Rubiki pojawią się za 20 tysięcy, a Cichopki za 13
Zaloguj się
 • azazel.

  Oceniono 39 razy 29

  Nie są warci takiej kasy. Ktoś robi na tym g.ówniany interes.

 • krystek

  Oceniono 18 razy 6

  Hakiel i Cichopek powinni sami zapłacić za pokazanie sie na wizji. Są tak beznadziejni i to zarówno szczęko szeroki Hakiel jak i i gruba kurduplowata Pyza Cichopek. Jak ich widzę to natychmiast przełączam na inny kanał. I tak wpływam na spadek oglądalności programów z ich udziałem. Jak producenci tego nie rozumieją to trudno niech pokazują te miernoty.

 • doroteczka

  Oceniono 7 razy 3

  Rubik jaki ryj

 • cosma

  Oceniono 10 razy -2

  Ooooooo... to się czytelnicy zdziwią !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX