Rubiki pojawią się za 20 tysięcy, a Cichopki za 13

Sprawdź stawki gwiazd, ile biorą za pojawienie się w programie. Kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy za parę minut.

Stawki jakie biorą gwiazdy za występ w programie przyprawiają o ból głowy. Mimo kryzysu ceny zaczynają się od paru tysięcy za kilkuminutowy występ do nawet kilkudziesięciu.

 

Na początku drabinki, którą ujawnił "Super Express" są aktorzy, pojawią się w śniadaniowym programie, albo teleturnieju za kilka tysięcy złotych. Między 2,5 a 4 tysiące zł. dostają celebrities pokroju Małgorzaty Foremniak, Anny Dereszowskiej, Cezarego Żaka, czy Tomasza Karolaka. Należą do drugiego sortu, nie wiele się wokół nich dzieje i nie są atrakcją.

 

Występ Andrzeja Piasecznego wraz z odśpiewaniem piosenki to wydatek rzędu 8-10 tysięcy, drożsi są od niego chłopaki z discopolowego Boys, za granie z playbacku biorą 12 tysięcy.

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obniżyli loty, jeszcze niedawno brali 15 tysięcy, w dobie kryzysu zrobili upust w wysokości 2 tysięcy.

 

Niekwestionowanym królem występów jest Piotr Rubik, za wspólny występ z żoną Agatą biorą 20 tysięcy. Ich życie prywatne jest interesujące dla ludzi, mają małe dziecko, są na topie.

 

Celebryci należą do najlepiej zarabiającej grupy społecznej w Polsce. Za każdy występ biorą pieniądze większe od miesięcznej pensji, od firm dostają prezenty, a na bankietach opijają się i obżerają za darmo. Należy się im?

 

Paul&Punk