Mąż Kayah zajmie miejsce Krupy!

Romans czy tylko praca?

Edyta Górniak ma nowego menadżera. Jak donosi "Na żywo" miejsce Dariusza Krupy zajmie Rinke Rooyens. Producent programu "Jak oni śpiewają" już otrzymał od Krupy wszystkie dokumenty i kontrakty podpisane przez niego.

 

 

 

Rinke tak bardzo ucieszył się z nowej pracy, że zafundował Edycie bajeczne wakacje w Tajlandii. Ja myślałam, że to Edyta płaci menadżerowi, a nie na odwrót. W każdym razie znajomi artystki twierdzą, że współpraca z Górniak nie należy do najłatwiejszych. 

 

Edyta jest kapryśna, apodyktyczna, często reaguje krzykiem. Rinke wierzy, że będzie miał nad nią kontrolę. Jest przekonany, że skoro dotąd słuchała go, to nadal tak będzie. Na razie ich stosunki są niemal idealne. Ale Rinke nie powinien mieć złudzeń. Doskonale wyczuwa, że jej uroda oraz dziecięcy urok rozbrajają go - mówi "Na żywo" osoba z otoczenia Górniak. 

 

Rinke Rooyens przyciąga do siebie najpopularniejsze polskie wokalistki. Nie rozwiódł się z Kayah, ponieważ łączą ich wspólne interesy. Swego czasu flirtował z Dodą, a teraz "pracuje" z Górniak. Żeby było śmiesznie - Edzia nie znosi ani Dody, ani Kayah. 

 

szaza

 

Więcej o:
Komentarze (2)
Mąż Kayah zajmie miejsce Krupy!
Zaloguj się
 • dzierlatka55

  Oceniono 4 razy 0

  romans..pewnie tak..Edzia jeszcze sama wybiera , ale przyjdzie ten czas.." kto jej nie chciał - ten jej nie miał "
  złowieszcze ??? chyba nie !!!!

 • karamba

  Oceniono 6 razy 0

  mam pytanie czy wie ktoś jak zlikwidowac swoje konto na tym żenująco głupim portalu?bo jeszcze mnie teraz zaczęli gnębić mailami?niech mi ktos pomoze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX