Iga wyrwał strzela fochy i gwiazdorzy

Jeszcze żaden uczestnik w historii "Tańca z gwiazdami" nie robił takich fochów podczas przygotowania do show - donosi dzisiejszy "Fakt".

Zaproszenie do udziału w "Tańcu z gwiazdami" to dla jego uczestników często powód do dumy. Okazuje się, że nie tylko, bo często jest też źródłem tzw. "sodówki", czego, w opinii "Faktu", jest Iga Wyrwał

Iga jest leniwa na treningach, niemiła i naburmuszona, no i gardzi resztą gwiazd - pisze dzisiaj tabloid.

Ale to nie koniec newsów na temat strzelającej fochy panny Wyrwał

Iga okazała się osobą niesympatyczną i zarozumiałą. Niektórzy wręcz stwierdzili, że jeszcze żaden uczestnik w historii "Tańca z gwiazdami" nie robił takich fochów podczas przygotowania do show jak Wyrwał - pisze dale "Fakt".

Podobno Iga nikogo nie lubi, z nikim nie próbuje się zaprzyjaźnić. Najgorsze jest jednak to, i tu z "Faktem" się zgodzimy, nasza biuściasta modelka nie radzi sobie fenomenalnie na parkiecie. jej ruchom daleko od gibkości sarny.

 

A może po prostu Iga Wyrwał jest nieśmiała i zawstydza ją taka ilość gwiazd w jej otoczeniu? Nieopierzona dziewczyna z Kalisza zrobiła karierę w Wielkiej Brytanii, ale w Polsce jest raczej mało rozpoznawalna. Każdy miałby opory przed odzywaniem się, gdyby miał iść na imprezę z Anną Muchą czy Nataszą Urbańską.

 

Wyrachowana czy nieśmiała? Co sądzicie?

 

 

Iga Wyrwał: Mam nadzieję poprawić sylwetkę

 

 

Misja Plotka: Stwórz gwiazdę idealną - akcja BIUST!

Zobacz, jak tańczą gwiazdy

One reklamują Polskę i seks