Piękne i dojrzałe w sesji dla Playboya

Czasy, kiedy okładka  polskiego Playboya była zarezerwowana tylko dla młodych dziewczyn, minęły bezpowrotnie. Zmieniła to dojrzała i wciąż ponętna aktorka - Kasia Figura. Którą z dojrzałych gwiazd z nieodpartą chęcią zobaczylibyśmy w rozbieranej sesji?

 

 

Danuta Stenka - lat 48. Polska aktorka teatralna i filmowa. Stenka uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek. Lubiana przez młode pokolenie, a przez starszych uważana za kobietę z klasą. Piękno i szyk przemawiają za tym, aby Danuta w Playboyu się znalazła.

 

Jaka powinna być sesja ze Stenką? Oglądając filmy z aktorką można zauważyć w gestach wrażliwość i delikatność, a w oczach jakby smutek. I taka powinna być też sesja. Z głębią. 

 

 

     
     

 

 

 

Grażynka Torbicka - lat 50. Prezenterka TVP. Grażyna jest chodzącą ikoną stylu i klasy. Nie można zarzucić jej nic. Dosłownie NIC. Profesjonalizm widać na każdym kroku. Ogień w oczach świetnie kontrastuje z porcelanową skórą. Torbicka udowodniła także, że jest charakterna i potrafi pokazać pazur.

 

Jaka sesja? Zapewne ukazująca Grażynę z zupełnie innej strony. Tej bardziej drapieżnej. Inspiracją może być obraz "Szał Uniesień" Władysława Podkowińskiego.

 

 

 

 

  
     

 

 Ewa Kasprzyk - lat 52. Aktorka teatralna i filmowa. Gra także w serialach. Z Ewą można zapewne konie kraść. Swoja dziewczyna. Dziś powiedzielibyśmy "Dziewczyna z sąsiedztwa". Pierwszy odważną sesję zaproponował jej Kuba Wojewódzki w swoim programie. Kasprzyk nie powiedziała "nie". Będzie druga aktorką po Figurze? Oby.

 

Proponowana sesja: Odwiedziny sąsiadki, czyli domowe rewiry. Łazienka, kuchnia czy sypialnia. Takich scen nie ma nawet Teatr Narodowy. Naga Ewa na balkonie - bezcenne.

 

 

 

  
     

 

 

Grażyna Wolszczak - lat 51. Aktorka teatralna i telewizyjna. Rok temu wydała książkę radzącą jak być piękną i bogatą. Diament polskich scen? Zapewne. Grażyna obecnie tańczy w Tańcu z Gwiazdami, gdzie pracuje nad swoim ciałem. Odpowiedni moment, aby zaproponować jej rozbieraną sesję. Energia i młodość to domeny Grażyny Wolszczak.

 

Sesja: Diamenty, limuzyny i futra. To chyba środowisko w którym Grażyna by się odnalazła. A może warsztat mechaniki pojazdowej i alu-felgi?

 

     
     

 

Jolanta Kwaśniewska - lat 55 - była pierwsza dama. Jolę już wielu na okładce widziało. Niestety tylko w marzeniach, bowiem żonie prezydenta nie wypada. Dziś także jest żoną prezydenta, ale byłego. Może zatem czas na odważny krok? Klasa, styl, klasa, styl. Matka Polka.

 

Jaka sesja: Zdecydowanie komnaty pałacowe. Królewska wanna pełna czarnych pereł i Jolanta. Zdecydowanie wypada.

 

 

 

 

 

  

 

 

 Mrock

   

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Piękne i dojrzałe w sesji dla Playboya
Zaloguj się
 • ciocia_jadzia

  Oceniono 43 razy 33

  Grażyna Wolszczak i Danuta Stenka, dwie polskie aktorki, które mimo swojego wieku wciąż wyglądają pięknie i potrafią starzeć się z wdziękiem. ^^

 • grzesioo

  Oceniono 34 razy 26

  Wyglądają pięknie dzięki kilogramom kosmetyków które reklamują. Weź dowolna kobietę z ulicy, wyślij do fryzjera, makeupistki i otrzymasz produkt identyczny z tymi paniami.

 • kocurra

  Oceniono 29 razy 19

  Torbicka i Kwaśniewska to damy a nie sprzedajne byle ku.rwy!

 • azazel.

  Oceniono 14 razy 12

  Zapomnieliście o Irenie Kwiatkowskiej

 • anna

  Oceniono 20 razy 10

  Kwasniewska ´swietnie wyglada jak na swoj wiek, a Kasprzyk wyglada staro i widac po niej przedwczesne wyniszczenie.

 • mademoiselle89

  Oceniono 11 razy 9

  obie Grazie są super;-)

 • klaudynkaa

  Oceniono 6 razy 6

  Grażyna Wolszczak jest piękna < 3

 • natzal

  Oceniono 13 razy 5

  Wolszczak lub Torbicka ;P

 • zawodowiec2000

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Grażyna-kobieta piękna,zadbana i z klasą!Jestem za tym ,aby zobaczyć Ją nago.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX