Krupa popada w depresję?

Rozwód z Edytą strasznie go przygnębia.

W końcu coś takiego było do przewidzenia. Rozwód nie należy do najprzyjemniejszych doświadczeń życiowych, więc nie ma co się dziwić, że Dariusz Krupa tak ciężko go znosi. Jak pisze dzisiejszy "Fakt", muzyk coraz częściej zaszywa się w domu i zaniedbuje swoją pracę i pasję zarazem, czyli granie na gitarze.

 - Od bardzo dawna nie można się z nim skontaktować. Szkoda, bo to zdolny gitarzysta i wszyscy lubili z nim grać - powiedział "Faktowi" znajomy z branży muzycznej.

Podobno Dariusz Krupa nie jest w najlepszym nastroju. Publiczne pranie brudów i nowy facet byłej kobiety nie służą dobremu samopoczuciu. Większość z muzyków, jak pisze tabloid, sądzi, że rozstanie z diwą dobrze przysłuży się jego karierze. A podły nastrój w końcu minie sam.

 

Górniak jest samotna, zabrała taksówkarza na lody

Rozwód już niedługo!

Rodzina, przyjaciele - wszyscy odwrócili się od Edyty!

Więcej o:
Komentarze (2)
Krupa popada w depresję?
Zaloguj się
  • claire1983

    Oceniono 11 razy 5

    Tak naprawdę to mu współczuję. Wiem że to ona odpie...ła a nie on. Mało tego że po tylu latach go po prostu porzuciła, to jeszcze wylała na niego wszytkie brudy aby publicznie się oczyścić. Tak naprawdę w wywiadzie który udzieliła vivie nie ma ani jednego logicznego powodou do rozstania. Zrobiła z siebie ofiarę, że niby nawet karty kredytowej nie pozwalał jej mieć... nie wierzę w to ani w żadne jej słowo. Znudziło się damie spokojne i bezpieczne życie u boku jednego mężczyzny i nawymyślała nie licząc się z jego uczuciami.... Nie dziwię się, że jemu trudno jest dojść do siebie.

  • benq

    Oceniono 3 razy -1

    tak,tak chlopaki, tak to sie wlasnie konczy jak z wygladu niepozorny koles ma zawyzone aspiracje, uswiadomcie sobie: nigdy nie utrzymacie przy sobie zgrabnej i ladnej panienki, chocbyscie byli najbogatsi, ona ZAWSZE odejdzie do przystojnego, nie tylko wy patrzycie na wyglad...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX