Paulla ma paranoje z powodu dziecka

Tłumaczy, że boi się porwania rocznego Adasia przez byłego partnera.

Wojna o dziecko pomiędzy Paullą a liderem Łez Adamem Konkolem przybiera na sile. Piosenkarka nie pozwala się spotkać ojcu maluchem. Tłumaczy, że obawia się porwania rocznego Adasia.

 

Konkol jest załamany w rozmowie z "Faktem" opowiedział przebieg rozmowy z byłą partnerką i wyjaśnił swoje wątpliwości:

 

Zadzwoniłem i usłyszałem od Pauliny, że spotkanie nie będzie możliwe, bo mogę go porwać. Nie chcę siedzieć w obcym domu i być obserwowanym podczas zabawy z synem. Chcę pobyć tylko z nim, samodzielnie pokazać mu świat. Z czasem chciałbym go zabierać na dłużej po to, by mógł bliżej poznać moich rodziców, no i oczywiście moją żonę. Jestem przekonany, że Angelina będzie równie dobrze opiekować się Adasiem, jak obecny partner Pauliny, Rafał Wojtysiak.

 

Porwanie w polskim show biznesie, tego jeszcze nie było. Zdarzały się romanse, kłótnie, bijatyki, narkotyki, przestępstwa, ale kidnapingu jeszcze nie było. To chyba wymysł Paulli.

 

Znajomi zachęcają Adama do walki o Adasia, on jednak rozkłada bezradnie ręce. Nie wie co robić. Przepychanki o dziecko na łamach "Faktu", przerabialiśmy to już wielokrotnie. Ile za to zapłaci redakcja by mieć pikantne szczegóły?

Więcej o:
Komentarze (13)
Paulla ma paranoje z powodu dziecka
Zaloguj się
 • askaaaa

  Oceniono 14 razy 6

  ta Paula powinna isc sie leczyc, a nie za spiewanie sie brac

 • magnolka

  Oceniono 13 razy 5

  skoro się zdecydowała na dziecko z Nim, to chyba był fajnym facetem? chłopiec powinien mieć ojca. że tatuś nie sprawdził się jako mąż, nie znaczy, że będzie złym ojcem, nawet tylko weekendowo. a dziecku mamusia zrobi wodę z mózgu jak będzie straszyć ojcem porywaczem...

 • agent21

  Oceniono 4 razy 4

  a ja bym dziecko zabral i jej i jemu. Ona wyglada jakby po jej ryju walec z kolczatką przejechal. a on jak szczur z ratatuj po wypadku w zakladach chemicznych!!!

 • napletgandalfa

  Oceniono 7 razy 3

  Paulla niech nauczy się gotować przeczyć dzień za 5 zeta.

 • agent21

  Oceniono 2 razy 2

  do noni: a Ty to idz na jakas poslanke czy wariatke od spraw dzieci-taki zes madry tekst walnela ze az mnie w fotel wgniotlo!!! Buhahahahaahah!!!! NONI na prezydenta!!!! NONI inteletualnym guru!!!! NONI sexi patelenka!!!

 • melsonka

  Oceniono 2 razy 2

  nie byla by "wielka gwiazda" gdyby o swoim zyciu prywatnym mediom nie zaczela gadac...ehhh

 • mefisto

  Oceniono 1 raz 1

  czy ci wszyscy spiewajacy wystepujacy... te pajace nie moga po prostu zostac przy swoim spiewaniu i cyrkowaniu tylko musza jeszcze wtracac te pare groszy na tematy zyciowe

 • noni

  Oceniono 1 raz 1

  Dziecko ma prawo do obojga rodziców, Paullo!

 • karolinaanglia

  Oceniono 1 raz 1

  "kidnapingu" Polskiego chyba nieznamy, co nie plotek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX