Paulla ma paranoje z powodu dziecka

Tłumaczy, że boi się porwania rocznego Adasia przez byłego partnera.

Wojna o dziecko pomiędzy Paullą a liderem Łez Adamem Konkolem przybiera na sile. Piosenkarka nie pozwala się spotkać ojcu maluchem. Tłumaczy, że obawia się porwania rocznego Adasia.

 

Konkol jest załamany w rozmowie z "Faktem" opowiedział przebieg rozmowy z byłą partnerką i wyjaśnił swoje wątpliwości:

 

Zadzwoniłem i usłyszałem od Pauliny, że spotkanie nie będzie możliwe, bo mogę go porwać. Nie chcę siedzieć w obcym domu i być obserwowanym podczas zabawy z synem. Chcę pobyć tylko z nim, samodzielnie pokazać mu świat. Z czasem chciałbym go zabierać na dłużej po to, by mógł bliżej poznać moich rodziców, no i oczywiście moją żonę. Jestem przekonany, że Angelina będzie równie dobrze opiekować się Adasiem, jak obecny partner Pauliny, Rafał Wojtysiak.

 

Porwanie w polskim show biznesie, tego jeszcze nie było. Zdarzały się romanse, kłótnie, bijatyki, narkotyki, przestępstwa, ale kidnapingu jeszcze nie było. To chyba wymysł Paulli.

 

Znajomi zachęcają Adama do walki o Adasia, on jednak rozkłada bezradnie ręce. Nie wie co robić. Przepychanki o dziecko na łamach "Faktu", przerabialiśmy to już wielokrotnie. Ile za to zapłaci redakcja by mieć pikantne szczegóły?