Chłopak Rutowicz dla Plotka: Kocham Jolę! Pracujemy nad dzieckiem!

Udało nam się zamienić kilka słów z nowym narzeczonym Rutowicz. Jakie ma plany względem Jolanty?
Związek Joli Rutowicz i Sławka Oborskiego budzi w mediach bardzo duże kontrowersje. Para czasem pokazuje się razem na różnych bankietach i otwarcie mówi o swojej miłości. Ostatnio na imprezie Polsatu spotkaliśmy Sławka. Zdradził nam kilka szczegółów swojego związku z Jolą.
Kochamy się i pracujemy nad dzieckiem. Intensywnie. Ogólnie jest bardzo fajnie. Zobaczymy, co czas pokaże. Poznaliśmy się w ostatniego Sylwestra. Wtedy między nami zaiskrzyło. Mieszkamy razem i jesteśmy na etapie kupowania dwupoziomowego mieszkania w Warszawie - powiedział Plotkowi Sławek Oborski.

Wiele mówi się o tym, że ich związek został stworzony na potrzeby mediów. W końcu oboje potrzebują promocji. Niektórzy nie wierzą w to, że oni naprawdę się kochają, ponieważ Sławek jest postrzegany jako gej. Co na to Oborski?

Ile ludzi tyle opinii. Nikomu się nie dogodzi. Straszne zamieszanie się wokół nas zrobiło. Media ingerują w to wszystko. Ludzie zastanawiają się, jak to jest możliwe, że jesteśmy parą. Wszystko jest możliwe. Można się zakochać - zdradził Plotkowi Sławek.

Sławek na imprezę Polsatu przyszedł bez Joli. Gdzie była Rutowicz? W Londynie. Co tam robiła? Tego dowiecie się już jutro!