Steczkowska dorabia jako modelka!

W końcu musi płacić rachunki.

Dorabia jako modelka W końcu Steczkowska też musi płacić rachunki Steczkowska została twarzą SMilano. Poproszono ją także, by sfotografowała do katalogu włoskie modelki. Również sama w nim wystąpi jako modelka - podaje "Fakt". Ostatnia płyta Justyny Steczkowskiej bardzo słabo się sprzedała, więc piosenkarka musiała znaleźć inny sposób na zarobienie pieniędzy. Jak podaje "Fakt", w Mediolanie artystka podpisała kontrakt z pewna firmą odzieżową. - Nie tylko została twarzą SMilano, ale poproszono ją także, by sfotografowała do katalogu włoskie modelki. Również sama w nim wystąpi, a także pojawi na billboardach - powiedział "Faktowi "Jarosław Szado, przyjaciel i menedżer Steczkowskiej. Prowadzenie "Gwiazdy tańczą na lodzie", fotografowanie zwyczajnych osób w programie "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" czy teraz chodzenie po wybiegu to nie są zajęcia, które wykonują zazwyczaj piosenkarki. One grają koncerty, nagrywają teledyski i promują swoje płyty. Justyna Steczkowska pogodziła się już chyba z tym, że sukcesu w muzyce już nie odniesie.

Ostatnia płyta Justyny Steczkowskiej bardzo słabo się sprzedała, więc piosenkarka musiała znaleźć inny sposób na zarobienie pieniędzy. Jak podaje "Fakt", w Mediolanie artystka podpisała kontrakt z pewna firmą odzieżowa.

Nie tylko została twarzą SMilano, ale poproszono ją także, by sfotografowała do katalogu włoskie modelki. Sama również w nim wystąpi, a także pojawi na billboardach  - powiedział "Faktowi "Jarosław Szado, przyjaciel i menedżer Steczkowskiej.

 

Prowadzenie "Gwiazdy tańczą na lodzie", fotografowanie zwyczajnych osób w programie "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" czy teraz chodzenie po wybiegu to nie są zajęcia, które wykonują zazwyczaj piosenkarki. One grają koncerty, nagrywają teledyski i promują swoje płyty. Justyna Steczkowska pogodziła się już chyba z tym, że sukcesu w muzyce już nie odniesie.