Maciej Brzoska kontra Filip Bobek! SONDAŻ

Obaj będą walczyli o względy Uli z serialu "BrzydUla". Który jest przystojniejszy?
Brzoska kontra Bobek! Obaj będą walczyli o względy Uli z serialu "BrzydUla" Rola w serialu "BrzydUla" przyniosła Filipowi Bobkowi wielką popularność oraz sympatię fanek. W sondażu Plotka zajął trzecie miejsce Rola w serialu "BrzydUla" przyniosła Filipowi Bobkowi wielką popularność oraz sympatię fanek. W sondażu Plotka na najprzystojniejszego faceta w show-biznesie zajął trzecie miejsce. Wiele osób chciałoby go zobaczyć w programie "Taniec z gwiazdami". Filip nie zatańczy, ale za to pojawi się w nowych odcinkach "BrzydUli". Bohater grany przez niego w serialu TVN będzie musiał walczyć o względu Uli z niejakim Piotrem, którego zagra Maciej Brzoska. Tego aktora możecie kojarzyć z "Pierwszej miłości" czy serialu "Twarzą w twarz". Który z nich bardziej Wam się podoba?

Rola w serialu "BrzydUla" przyniosła Filipowi Bobkowi wielką popularność oraz sympatię fanek. W naszym sondażu na najprzystojniejszego faceta w show-biznesie zajął trzecie miejsce. Wiele osób chciałoby go zobaczyć w programie "Taniec z gwiazdami". Filip nie zatańczy, ale za to pojawi się w nowych odcinkach "BrzydUli". 

 

 

Bohater grany przez niego w serialu TVN będzie musiał walczyć o względu Uli z niejakim Piotrem, którego zagra Maciej Brzoska. Tego aktora możecie kojarzyć z "Pierwszej miłości" czy serialu "Twarzą w twarz".

 

 

Który z nich bardziej Wam się podoba?

 

Który aktor jest przystojniejszy?