Kłótnia sióstr Radwańskich!

Agnieszka nie chce już grać z siostrą!
Wielka kłótnia sióstr! Agnieszka Radwańska nie chce już grać ze swoją siostrą Ulą! Agnieszka Radwańska oświadczyła dziennikarzom, że nie chce już grać w debla ze swoją siostrą Ulą! Czy kłótnia sióstr to koniec rodzinnego biznesu? Prasa okrzyknęła siostry Radwańskie następczyniami słynnych sióstr Williams. W końcu obie są zdolne, młode i zdeterminowane. Problem w tym, że ciężko im jeszcze zapanować nad emocjami.  Po porażce w w pierwszej rundzie debla wielkoszlemowego turnieju US Open Agnieszka na konferencji prasowej oświadczyła, że już nigdy więcej nie zagra ze swoją siostrą! Urszula nawet nie pojawiła się na spotkaniu z dziennikarzami. Portal Gazeta.pl dowiedział się, że ojciec sióstr Radwańskich, który pracuje jako ich trener, nie wytrzymał emocji i po meczu ironicznie zachęcał swoje córki do zakupów w sklepie Louisa Vuittona. Czy kłótnia sióstr to koniec rodzinnego biznesu?

Prasa okrzyknęła siostry Radwańskie następczyniami słynnych sióstr Williams. W końcu obie są zdolne, młode i zdeterminowane. Problem w tym, że ciężko im jeszcze zapanować nad emocjami.

 

Po porażce w w pierwszej rundzie debla wielkoszlemowego turnieju US Open,Agnieszka na konferencji prasowej oświadczyła, że już nigdy więcej nie zagra ze swoją siostrą! Urszula nawet nie pojawiła się na spotkaniu z dziennikarzami.

 

 

 

Gazeta.pl dowiedziała się, że ojciec sióstr Radwańskich ( pracuje jako ich trener) nie wytrzymał emocji i po meczu ironicznie zachęcał je do zakupów w sklepie Louisa Vuittona. Koniec rodzinnego biznesu?