Rozwód już niedługo!

Prawdopodobnie zakończy się na jednej rozprawie.

O problemach w związku Edyty Górniak i Dariusza Krupy mówiło się już wiele. Za wiele. Jak donosi "Super Express" już niedługo para rozstanie się definitywnie.

Edyta z Darkiem chcą rozwodu, i to jak najszybciej. Lada dzień może być złożony pozew rozwodowy i rozprawa odbędzie się już niebawem. To pewne - mówią w rozmowie z tabloidem przyjaciele pary

Podobno nie chcą prać publicznie swoich brudów (jakby już tego nie zrobili!). Rozwód odbędzie się bez orzekania o winie którejkolwiek ze stron. Para podzieli się majątkiem. Ich warta prawie 3 mln zł willa w Milanówku zostanie sprzedana. Darek powinien zatrzymać samochód wart ok 200 tys. zł.

 

Co z ich małym synkiem? Tu pojawia się problem, bowiem ani Edyta, ani Darek nie chcą się z nim rozstawać. Prawdopodobnie Krupa będzie płacił alimenty, a w zamian będzie miał nieograniczony kontakt z małym Allankiem.  

 

Jak widać oboje nastawieni są pokojowo. Rozwód powinien przebiec bez komplikacji, ale... kto wie, czy nie zmieni się to na sali sądowej?

Więcej o:
Komentarze (9)
Rozwód już niedługo!
Zaloguj się
 • karola26

  Oceniono 33 razy 21

  Glupia ta Edyta jak but. Kiedy wreszcie poznala faceta ktory nie byl sukinsynem to zaczela go oskarzac, obwiniac i przelewac na niego wszystkie swoje frustracje z poprzednich zwiazkow. Beznadziejna laska. Niech juz sie rozwodza i to szybko bo ta wielka diva z jeszcze wieksza palma na glowie to niestety nie jego poziom.

 • dziadybaba

  Oceniono 22 razy 10

  synka podzielić na pół, albo sprzedać i podzielić się pieniędzmi. Dlaczego p. Dariusz ma bulić alimenty, a p. Edyta nie? W końcu powinna mu płacić, kiedy będzie synka zabierał na wakacje i utrzymywał. Ma z czego. Diva jedna

 • wrednababa

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumie, Czy Krupa ma dodatkowo dostac auto za 200tyś. ale z niego beznadzieja. Pewnie jeszcze chce połowe majatku z willi. Teraz to są tacy honorowi faceci. Nigdy by bez Edyty takiej kasy nie zarobił. Alimenty nie są na wczasy. Jak go stać to niech od siebie robi prezent synowi. Mój były płaci 400 zł i wydaje mu sie ze to oszołamiająca kwota, a jak on syna kocha! Bardziej internet jest mu bliski. W sądzie chciał 300 zł zaproponować .Jak mężczyżni sie nie wstydzą takie propozycje dawać. Myślą, że była jeszcze na tym korzysta. Ja bym bez tych 400 zł wychowała i utrzymała dziecko sama, ale dla zasady ma płacic.

 • benq

  Oceniono 12 razy 2

  powinni dac dzieciaka krupie, moze przy nim cos by z niego wyroslo

 • ewa12

  Oceniono 5 razy 1

  ona jest głupia !!! poznała wreszcie porządnego faceta i jeszcze jest niezadowolona on powinien sobie znaleźć lepszą , ona jest lesbą , przecież w wielu gazetach są jej foty jak całuje się z kasią sowińską

 • louiscypher

  Oceniono 13 razy 1

  z tego co wiem to Górniak skończyła tylko podstawówkę i co tu jeszcze wyciągać więcej...

 • cosma

  Oceniono 7 razy 1

  Nie ten ptaszek, nie ta dziupla ?!!!

 • e_i

  Oceniono 9 razy -1

  Nie będzie publicznego prania brudów? Nieee, to by było niemedialne...

 • azazel.

  Oceniono 7 razy -7

  Darek, byłeś dla niej za dobry. Trzeba było jej parę razy w.p.i.e.r.d.o.l.i.ć....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX