Rusin traci silną pozycję w TVN-ie?

Nie chcą jej serialu, nie chcą jej programu?
Rusin traci pozycję? Nie chcą jej serialu, nie chcą jej programu? "Na żywo" twierdzi, że Kinga Rusin traci silną pozycję w TVN-ie. Jesienią na antenie stacji nie zobaczymy programu "You Can Dance", który prowadziła Kinga Kinga Rusin to ulubienica Edwarda Miszczaka. To on zaproponował jej pracę w TVN-ie. Kinga prowadziła "You Can Dance" oraz program "Dzień dobry TVN". Niestety kryzys gospodarczy nie ominął nawet TVN-u. Gorsze wyniki oglądalności, nerwowa atmosfera. Doprowadziło to do zmian w zarządzie stacji. Obecnie Edward Miszczak nie jest już wiceprezesem, a "jedynie" dyrektorem programowym. Co teraz stanie się z Kingą? "Na żywo" twierdzi, że jej status gwiazdy może ulec zachwianiu. Konsekwencje zmian widać już teraz. Jesienią nie zobaczymy "You Can Dance". Czy wiosenną edycję programu poprowadzi Rusin? Nie wiadomo. Tak samo nieznane są losy scenariusza serialu, który Kinga położyła ponoć na biurku prezesa. 

Kinga Rusin to ulubienica Edwarda Miszczaka. To on zaproponował jej pracę w TVN-ie. Kinga prowadziła "You Can Dance" oraz program "Dzień dobry TVN".

 

Niestety kryzys gospodarczy nie ominął nawet TVN-u. Gorsze wyniki oglądalności, nerwowa atmosfera. Doprowadziło to do zmian w zarządzie stacji.

 

Obecnie Edward Miszczak nie jest już wiceprezesem, a "jedynie" dyrektorem programowym.Co teraz stanie się z Kingą?

 

 

"Na żywo" twierdzi, że jej status gwiazdy może ulec zachwianiu. Konsekwencje zmian widać już teraz. Jesienią nie zobaczymy "You Can Dance". Czy wiosenną edycję programu poprowadzi Rusin? Nie wiadomo. Tak samo nieznane są losy scenariusza serialu, który Kinga położyła ponoć na biurku prezesa.