Jesień w MTV Networks Polska

Teen Cribs, iCarly, Pingwiny z Madagaskaru, MTV Video Music Awards -  to tylko niektóre programy, które zobaczymy jesienią na antenie kanałów MTV Networks

 

MTV Networks Polska to stacje MTV, VH1 , Viva, MTVNHD, Nickelodeon, czy Comendy Central. Kotek wybrał dla Was najciekawsze programy z jesiennej ramówki - zobaczcie, co nas czeka!

 

MTV Polska

 

"TEEN CRIBS" - bardzo bogate nastolatki pokazują swoje domy

 

Do tej pory widzowie MTV mieli okazję przekonać się, jak mieszkają największe gwiazdy światowego i polskiego show biznesu. Jednak tym razem kamery MTV pojawią się w najbardziej wypasionych domach zwyczajnych amerykańskich nastolatków, którzy rezydują w nadzwyczajnych wnętrzach, zaprojektowanych tylko i wyłącznie z myślą o ich wygodzie. Ich pokoje nie przypominają przeciętnych sypialni ich rówieśników, w których komputer stanowi jedyne źródło rozrywki. Atrakcje, które fundują im hojni rodzice, to m.in. prywatny klub nocny, skomputeryzowana biblioteka, wypasione kino domowe, pole golfowe czy hala sportowa z pełnowymiarowym boiskiem. Aby przekonać się, jak żyją najszczęśliwsze nastolatki w Stanach oraz ich zamożni rodzice, skłonni spełnić każdą zachciankę pociech, zapraszamy na Teen Cribs, od października na antenie MTV Polska.  

Premiera: październik

 

 

"MTV Europe Music Awards 2009" - europejskie nagrody muzyczne MTV

 

Coroczna ceremonia wręczenia MTV Europe Music Awards nagradza najlepszych artystów minionych 12 miesięcy. Dotychczas triumfowały tu takie gwiazdy, jak Madonna, Robbie Williams, Muse, Eminem czy Britney Spears. Tym razem - 5 listopada w Berlinie - na żywo prezentują się najciekawsze gwiazdy popu, R&B czy rocka, a statuetki odbiorą wykonawcy, którzy wywołali ostatnio na rynku muzycznym najwięcej zamieszania. 

Emisja: 5. listopada, godz. 21:00

 

MTVNHD

 

"MTV Video Music Awards 2009" - MTV nagradza najlepsze teledyski

 

MTV Video Music Awards, przyznawane od 1984 roku, nagradzają najlepsze teledyski minionych 12 miesięcy. Gospodarzem tegorocznej ceremonii jest - już po raz drugi - Russell Brand, kontrowersyjny brytyjski komik i aktor. Na żywo wystąpią megagwiazdy - Green Day, Pink, Taylor Swift, Jay Z, Lady Gaga czy Muse. Statuetki Moon Mana zostaną wręczone w kilkunastu kategoriach. Zwycięzców poznamy już 13 września, w relacji z ceremonii, która odbędzie się w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. 

Emisja: 13. września, godz. 21:00

 

"Oxegen Festival 2009" - gwiazdy popu i rocka na żywo z Festiwalu Oxegen

 

Oxegen Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali, jakie co roku odbywają się w Europie. Wśród zestawu artystów, jacy zagrali w tym roku podczas imprezy, znaleźli się m.in. Razorlight, James Morrison, Snow Patrol, Lily Allen, The Killers czy Kings of Leon. MTVNHD pokaże koncerty wszystkich wymienionych gwiazd, w najwyższej telewizyjnej jakości obrazu i dźwięku. 

Emisja:

Lily Allen: 27. września, godz. 20:30
Razorlight: 13. września godz. 20:30
James Morrison: 19. września godz. 23:00
Snow Patrol: 20. września godz. 21:30
The Killers: 27. września godz. 21:00
Kings of Leon: 26. września godz. 22:00 

 

NICKELODEON

 

"iCarly 2" - Miranda Cosgrove w roli zwykłej, ale niezwykłej nastolatki

 

Carly Shay to z pozoru zwykła amerykańska nastolatka. Aż do momentu, kiedy wraz z przyjaciółmi - Sam i Freddiem - tworzą własny internetowy program iCarly, który szybko przysparza im sporej popularności. Celem przyświecającym Carly w całym przedsięwzięciu nie są sława ani pieniądze, a pozytywne wzorce i przesłanie, jakie niesie produkowany przez nią program. Czy udaje się jej realizować zamierzone cele i na dodatek połączyć swoje nowe hobby ze szkołą i innymi obowiązkami? O tym widzowie będą mogli się przekonać w kolejnych odcinkach tym razem drugiego sezonu programu. 

Premiera: październik

 

 

"Pingwiny z Madagaskaru" - nowe perypetie bohaterów kinowego przeboju

 

Pingwiny z Madagaskaru to serial animowany, będący kontynuacją przygód czterech pingwinów, znanych widzom z obu części kinowego hitu Madagaskar. Serial miał premierę 28 marca podczas tegorocznej amerykańskiej ceremonii Nickelodeon Kids' Choice Awards. Produkcja Pingwinów z Madagaskaru powstała we współpracy kanału Nickelodeon i DreamWorks Animation. 

 

Premiera: listopad

 

mat. prasowe

 

Na antenie ponownie pojawią się programy takie jak "Karashianowie", "Shibuya", czy "Uparta jak Brooke 2".

 

Wypatrzyliście coś dla siebie? Macie swoje ulubione programy na kanałach MTV Networks Polska?