Keanu nie przyznaje się do ojcostwa

Chce testów DNA. Mówi, że nigdy nie widział kobiety, która złożyła pozew o ustalenie ojcostwa, wskazując jego jako potencjalnego kandydata.
Keanu ojcem? Karen Sala złożyła pozew o ustalenie ojcostwa w sądzie w Ontario. Keanu Reeves chce testów DNA. Mówi, że nigdy nie widział kobiety, która złożyła pozew o ustalenie ojcostwa, wskazując jego jako potencjalnego kandydata Keanu Reeves zaś chce testów DNA. Mówi, że nigdy nie widział kobiety, która złożyła pozew o ustalenie ojcostwa, wskazując jego jako potencjalnego kandydata. Karen Sala złożyła pozew o ustalenie ojcostwa w sądzie w Ontario. Kobieta utrzymuje, że ojcem co najmniej jednego dziecka z czwórki jest Keanu Reeves . Aktor twierdzi, że nie zna tej pani i dla ucięcia spekulacji gotów jest poddać się testom DNA. Portal tmz.com opublikował pozew. Prawnik Keanu poradził mu, aby poddał się testom. Aktor twierdzi, że nigdy nie spotkał kobiety, która oskarża go o ojcostwo dzieci.

Karen Sala złożyła pozew o ustalenie ojcostwa w sądzie w Ontario. Kobiety utrzymuje że ojcem co najmniej jednego dziecka z czwórki jest Keanu Reeves . Aktor twierdzi, że nie ma z nie zna tej pani i dla ucięcia spekulacji gotów jest poddać się testom DNA. Portal tmz.com opublikował pozew.

 

Prawnik Keanu poradził mu, aby poddał się testom. Aktor twierdzi, że nigdy nie spotkał kobiety, która oskarża go o ojcostwo dzieci. Na screenie poniżej możecie zobaczyć jak wygląda Karen.

 

 

 

Sprawa wygląda na próbę wybicia się na sławie przez Kanadyjkę