To oni budzą całą Polskę

Kawa czy herbata? Wstajesz i wiesz, że owe pytanie na śniadanie powtarza się jak zaklęcie. Niezdecydowany wybierasz kawę, włączasz telewizor i z uśmiechem mówisz: Dzień Dobry TVN.

 

 

Wojtek Jagielski i Jolanta Pieńkowska, czyli wampir i krwawa Merry - Dzień Dobry TVN

 

 

 

On niegdyś był wampirem i wbijał wieczorami swe kły w polskich celebrytów, a ona trudziła się polityką jako dziennikarka. Dziś oboje skupili swe siły na poranku w TVN. Trzeba powiedzieć, że dzień zaczęty z Jolantą i Wojtkiem jakby nie napawa optymizmem. Poczucia humoru brak. Za to świetne wyczucie trudnych tematów. Lepiej budzi: mocna kawa i pilatess.

 

Zobacz: Nie Dzień Dobry TVN, czyli co się dzieje z ekipą programu

 

Pieńkowska odchodzi z "Miasta Kobiet". Zobacz dlaczego

 

 

 

Marcin Prokop i Dorota Wellman, czyli diabelski młyn - Dzień Dobry TVN

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli potrzebujecie naprawdę dużej dawki energii to polecamy tę parę - Wellman i Prokop. Każdy, kto choć raz widział ich razem w akcji, powinien wiedzieć, że nie ma tu mowy o nudzie. Prokop okrasza Dzień Dobry TVN dowcipem i ciętą ripostą a Wellman daje to, co najważniejsze o poranku: ENERGIA, ENERGIA, ENERGIA. Do tego Dorota i Marcin bardzo się lubią, co przekłada się na atmosferę w studio. Strzał w 10. Lepiej budzi: Poranny WF, czyli audycja Wojewódzkiego i Figurskiego w Esce Rock.

 

Ile warte są gwiazdy TVN? Zobacz listę najcenniejszych

 

 

Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, czyli lekcje stylu w starym kinie - Dzień Dobry TVN

 

 

 

 

 

 

 

Magda Mołek do najbardziej lubianych nie należy. Nie można jednak jej odebrać profesjonalizmu oraz urody. Pięknie budzić się z Madzią. Andrzej Sołtysik jaki jest każdy widzi - porannym promykiem nie jest. Niegdyś rzecznik prasowy TVN, później prowadzący Big Brothera. Dziś oprócz prowadzenia magazynu o filmach, stara się budzić Polaków w weekendy. Niestety tylko stara. Lepiej budzi: wszystko inne.

Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk, czyli Buziax i Papatek- Dzień Dobry TVN

 

 

 

 

 

 

 

 

Dość specyficzna para prowadzących. Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk są jak woda i ogień. Brak tylko dymu. Gdy Kinia płynie na fali popularności "You Can Dance" Bartek się poddaje i... odpływa w siną dal. Środowisko polskiego show-biznesu jest mu po prostu "You Can Dance" obce. Gdy Rusin śle buziaki gwiazdom, Węglarczyk robi im papa. Czy jest coś, o czym oboje mogą mówić z błyskiem w oku? Tak: Ameryka, Ameryka, Ameryka. Lepiej budzi: widok rachunku za telefon.

 

Zobacz: Węglarczyk zapewnia, że z Kingą pracuje mu się dobrze (Wideo)

 

Rusin pozbędzie się Węglarczyka?

 

 

Odeta Moro-Figurska i Jerzy Petersburski, czyli N/N - Kawa czy Herbata

 

 

O ile Odeta jest kojarzona z porannym programem (Pytanie na Śniadanie), o tyle Jerzy już nie. Jerzy swojego czasu prowadził jedynie program rozrywkowy przy pianinie (Jest kompozytorem i pianistą). Warto jednak o nich wspomnieć, jako o nowej parze prowadzących.Petersburski ma poczucie humoru a jego osobowość przyciąga uwagę. Pomóc może mu sama Odeta. Jak? Nie będzie mu w tym przeszkadzać. Startują 7 września. Lepiej budzi: ???

 

 

Marzena Rogalska i Jan Pospieszalski, czyli "Duet" na Dwójkę z plusem - Pytanie Na Śniadanie

Nowa para prowadzących "Pytanie na Śniadanie". Jan Pospieszalski, który z porannym programem TVP2 jest związany od dawna sprawiał wrażenie już znużonego, żeby nie powiedzieć zaspanego. Poranek w tym przypadku potrzebował solidnej pobudki. Dlatego pojawienie się Marzeny Rogalskiej nie powinno dziwić. Kobieta dynamit, pełna energii, działa jak guarana - naturalnie pobudza. Marzenę możecie kojarzyć z takich programów jak "Miasto Kobiet (TVN Style) czy "Kocham Cię Polsko" (TVP2). Już po pierwszym razie Madzi i Janka możemy zauważyć, że Pospieszalski musi koleżankę uspokajać. Pytanie: po co? Panie Janie, Panie Janie, rano wstań. Lepiej budzi: Sama Marzena Rogalska.

 

 

Jarosław Kuźniar i Jakub Porada, czyli Bolek i Lolek na dzikim zachodzie - Wstajesz i Wiesz

 

 

 

 

Razem a jednak osobno. Kuźniar i Porada wstają oddzielnie i osobno budzą Polskę ze snu. Dlaczego zatem duet? Bo to jedyni dziennikarze, którzy do perfekcji opanowali sztukę jaką jest poranny program. A może to jest właśnie złoty środek telewizji śniadaniowej? Gra w pojedynkę? Skoro sprawdziła się w specyficznym środowisku jakim jest kanał informacyjny, może sprawdzi się i TVP? Lepiej budzi: Widok Doroty Gardias.

 


 

 

mrock

mrock@g.pl