Koterski ojcem?

Koniec świata jest bliski...
Koterski ojcem? Koniec świata jest bliski... "Super Express" nieśmiało zasugerował, że być może Michał Koterski niebawem zostanie ojcem. Szczuplutka Monika Gogolińska jakby nabrała kobiecych kształtów. Ptaszki ćwierkają (a dokładnie nieśmiało zasugerował to "Super Express"), że być może Michał Koterski niebawem sprawi, że klan Koterskich się powiększy. Jego obecna partnerka towarzyszyła mu na imprezie z okazji ogłoszenia jesiennej ramówki Polsatu. Tabloid swoim wnikliwym okiem zauważył, że szczuplutka Monika Gogolińska jakby nabrała kobiecych kształtów. Oczywiście Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nie byliby sobą, gdyby w swojej porannej audycji radiowej nie pojechali po Koterskim. Stwierdzili, że dzieciak powinien mieć na imię detoks, a pierwsze słowo, które wypowie, to LSD. A jeszcze niedawno byli takimi wielkimi przyjaciółmi.

Ptaszki ćwierkają (a dokładnie nieśmiało zasugerował to "Super Express"), że być może Michał Koterski niebawem sprawi, że klan Koterskich się powiększy. Jego obecna partnerka towarzyszyła mu na imprezie z okazji ogłoszenia jesiennej ramówki Polsatu. Tabloid swoim wnikliwym okiem zauważył, że szczuplutka Monika Gogolińska jakby nabrała kobiecych kształtów.

 

 

Oczywiście Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nie byliby sobą, gdyby w swojej porannej audycji radiowej nie pojechali po Koterskim. Stwierdzili, że dzieciak powinien mieć na imię detoks, a pierwsze słowo, które wypowie, to LSD.

 

A jeszcze niedawno byli takimi wielkimi przyjaciółmi. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Koterski ojcem?
Zaloguj się
 • samozwaniec

  Oceniono 9 razy 9

  Znam czlowieka i wiem,ze nie jest takim kabotynem,jak sie go przedstawia.Druga rzecz,ze nie pracuje nad soba.No i jest leniem.Chyba za szybko uwierzyl,ze jest kims.Baby go rozpuscily,bo jak mial swoje 5 minut,to nie dawaly mu przejsc ulica.Wtedy Casanowial sobie,jakby za kare lub jakby na zapas.Czego to dziwczyna nie zroni dla znanego prezentera.No wszystko.Lacznie z natychmiastowym zdjeciem majtek.Syndrom Mola sie klania...

 • iwatastic

  Oceniono 8 razy 8

  Dżizys, przytyło dziewczę troszkę i już jej ciąże wmawiać...

 • majli.

  Oceniono 10 razy 8

  biedne dziecko, takiego błazna mieć za ojca -.-

 • obiektywny

  Oceniono 10 razy 8

  chyba przez invitro lub do listonosza będzie podobne. Wątpię żeby Koterski przy swoim poziomie inteligencji wiedział do czego służy siusiak poza oddawaniem moczu.

 • cholera

  Oceniono 9 razy 5

  Ahaaahh fajnie wojewodzki i ten drugi pojechali po koterskim. Koles jest ostatnim czlowiekiem, ktory by sie nadawal na rodzica O_O lol! Faktycznie - jesli to bedzie prawda, to koniec swiata jest blisko (2012 XD)

 • azazel.

  Oceniono 2 razy 2

  misiek, uważaj bo pewne choroby są dziedziczne

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  będzie rude ,jak nic !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX