Wybierz najlepiej ubraną gwiazdę!

Plotek i Lula.pl po raz kolejny jednoczą siły! Tym razem prezentujemy Wam sylwetki polskich gwiazd-fashionistek! Styl każdej z nich został już doceniony przez znawców mody, jednak to do Was należy decyzja, która zasługuje na tytuł najlepiej ubranej polskiej gwiazdy?

Choć, pod względem strojów i stylizacji, polskie celebrytki wypadają blado na tle zagranicznych, to jednak wciąż kilka gwiazd może pochwalić się doskonałym modowym wyczuciem! Mimo że ich garderoby nie zajmują dziesiątek metrów kwadratowych, a budżet nie pozwala na hurtowe kolekcjonowanie wartych kilka tysięcy dolarów toreb czy butów, te celebrytki znane są z doskonałego gustu i wyczucia stylu!

 

 

 

Monika Brodka

 

 

Monika lubi nowoczesne, trendowe stylizacje,które jednocześnie dobrze korespondują z jej własnymi modowymi fascynacjami. Monika jest wierna wyrazistej biżuterii i elementom zaczerpniętym z folkloru, choć ostatnio coraz częściej pojawia się w odważnych, wręcz futurystycznych kreacjach. 

 

 

Styl piosenkarki jest charakterystyczny. Zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia Monika jest starannie wystylizowana. Każdy szczegół jej stroju jest zawsze dopracowany.

 

 

Monika nie obawia się próbować coraz to nowych sposobów makijażu. Niemal równie często, co stroje gwiazda zmienia fryzury! Wypróbowuje najmodniejsze cięcia i sposoby stylizacji włosów. Efekt nie zawsze jest w stu procentach korzystny, jednak Monice zawsze udaje się wzbudzić ciekawość!

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy
  

 

 

 

 

 

Reni Jusis

 

 

Gwiazda słynie z modowych eksperymentów! Jednak pomimo odważnych i często kontrowersyjnych pomysłów na łączenie stylów, materiałów czy kolorów, Reni udaje się wyglądać gustownie. Jej odważne wybory od lat urozmaicają szarą polską scenę.

 

 

Reni to też jedna z pierwszych artystek, dla której wizerunek stał elementem przekazu artystycznego! Premiera każdej kolejnej płyty Reni Jusis to jednocześnie początek nowej stylowej odsłony artystki! 

 

 

Reni stawia na awangardę, która czasem może wydawać się nieco męcząca. Odrobina spokoju i klasyki to czasem miła odmiana. Tak więc w klasycznych kreacjach Reni wygląda świeżo i pięknie. 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

 

 

 

Małgorzata Kożuchowska

 

 

Aktorka słynie z doskonałego gustu i wyczucia smaku. Jej wszystkie stylizacje łączą się w spójny wizerunek kobiety eleganckiej, zadbanej, znającej się na modzie, ale nie będącej ślepą niewolnicą trendów.

 

 

Małgosia zdradza zamiłowanie do luksusowych marek i designerskich strojów, które prezentują się na niej doskonale. 

 

 

Stroje Małgosi prezentują się na gwieździe idealnie. Jednak może to być zarówno atutem, jak i wadą. Zbyt doskonały, dopracowany look podkreśla starania Małgosi i odbiera jej stylizacjom świeżość. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

 

 

 

Kayah

 

 

Artystka to wyjątkowa postać na polskiej scenie! Od zawsze, zarówno w muzyce, jak i stylizacji szukała własnej drogi. Kayah jest tylko jedna. Nikogo nie przypomina i chyba nikt nie może jej z sukcesem naśladować.

 

 

Styl Kayah jest ponadczasowy, nie ulega ciągłym zmianom, uzależnionym od trendów, choć oczywiście ewoluuje. Z biegiem lat stylizacji gwiazdy stały się bardziej eleganckie, kobiece. 

 

 

Na co dzień piosenkarkę można spotkać najczęściej w dżinsach, ciekawej bluzce i ogromnej chuście, inspirowanej etnicznymi motywami. To właśnie etniczne nawiązania stanowią jeden z podstawowych elementów strojów Kayah.

 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 


 

 

 

Joanna Horodyńska

 

 

Joanna to prawdziwa pasjonatka mody! Modelka i stylistka, całe swoje zawodowe życie poświęciła właśnie modzie. Z najnowszymi trendami jest zawsze na bieżąco. Równie dobrze wie, co jest modne dzisiaj, jak i co będzie nosiło się za rok! 

 

 

Gwiazda zakupy robi zagranicą, a jej garderoba wypełniona jest luksusowymi ubraniami i dodatkami. Joanna dzielnie tropi modowe nowinki i anektuje je do swojej szafy.

 

 

Zadaniem niektórych przestylizowana, wydaje się karykaturą stylizacji z wybiegów. Zdaniem innych jedyna w Polsce naprawdę modna kobieta, która na stylu zna się na wylot! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

 

 

 

Natalia Kukulska

 

 

Artystka jest piękna kobietą, która już jako bardzo młoda dziewczyna, wydając swoją pierwszą "dorosłą" płytę, dała się poznać jako prawdziwa fashionistka. Zamiłowanie do mody nie zmniejszyło się przez wszystkie lata kariery.

 

 

Od eksperymentów z fryzurą i makijażem (Natalia znana jest zarówno  ze spektakularnego obcięcia swoich superdługich włosów kilka lat temu, jak i z szeroko krytykowanego zaprezentowania dwukolorowej grzywki w latach 90.) po modowe przemiany - Natalia od zawsze lubiła bawić się swoim wizerunkiem. 

 

 

Trudno jednak zdefiniować "prawdziwy" wizerunek Natalii - gwiazda dostosowuje go do aktualnych trendów, zmienia w zależności od panującej mody. Choć zawsze wygląda doskonale, ciężko odnaleźć w jej stylizacjach prawdziwą osobowość. 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

 

 

 

Marta Żmuda Trzebiatowska

 

 

Ta młoda gwiazda obecna jest na polskiej scenie od niedawna. Jednak zdążyła już zaskarbić sobie życzliwość widzów. Jej dziewczęca, delikatna uroda stanowi doskonałe tło dla eleganckich, ale nie przestylizowanych kreacji.

 

 

Choć styl Marty nie jest wyjątkowo charakterystyczny czy oryginalny, wydaje się bardzo dobrze korespondować z osobowością aktorki. Dzięki temu wizerunek artystki jest spójny. Elegancja jest ponadczasowa i Marta dobrze o tym wie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

 

 

 

Beata Sadowska

 

 

Zawsze uśmiechnięta dziennikarka emanuje radością! Jej stylizacje są równie pogodne! Beata zamienia najmodniejsze trendowe ubrania i dodatki w ciekawe i bardzo oryginalne kreacje!

 

 

Gwiazda często bawi się kolorami i fakturami. Lubi ubrania o "niestandardowym", wyjątkowym kroju, które często stanowią prawdziwe wyzwanie stylizacyjne.

 

 

Beata uwielbia zabawę z konwencją. Wyraźnie widać, że modę traktuje w lekki sposób, niezbyt poważnie. Może dlatego nigdy nie wydaje się wyglądać dobrze "na siłę".  

 

 

 

 

 

 

 

 

Strój dzienny
  Strój wieczorowy

 

 

Która z pań zasługuje na tytuł najlepiej ubranej polskiej gwiazdy? 

Która z pań zasługuje na tytuł najlepiej ubranej polskiej gwiazdy?