Która para Tańca z Gwiazdami odpadnie jako pierwsza?

Sondaże mają to do siebie, iż podają przybliżone wyniki. Zanim odpadnie pierwsza para Tańca z Gwiazdami my będziemy już o tym wiedzieć. Głosuj.

 

Czego obawia się najbardziej gwiazda tanecznego show TVN-u? Morderczego treningu, rezygnacji z bankietowej kiełbasy czy kontuzji? Nic z tych rzeczy. Każda gwiazda boi się jednego - ODPAŚĆ JAKO PIERWSZA. Eliminacja w pierwszych odcinkach jest dla gwiazdy nie do strawienia - okazuje się, że ludzie jednak cię nie lubią, gaża za jeden odcinek nie pokryje kredytu na sprzęt AGD a marzenie o sławie legło w gruzach.

 

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że ta edycja aż błyszczy od nazwisk i od barwnych postaci, to możemy by pewni, że ten STRACH przed odpadnięciem na samym początku mobilizuje np. do zaangażowania rodziny w wysyłanie smsów. Postanowiliśmy sprawdzić, kogo też wyrzucilibyście jako pierwszych. 3,2,1.... głosujemy.

 

Wyniki już w niedzielę o godzinie 19:00.

 

Mrock

mrock@g.pl

 

Jutro kobiety będą oglądały pierwszy odcinek 10 edycji show TVN-u. W końcu serwis ciacha.net znalazł aż 10 powodów dla których warto śledzić Ciachową relację na żywo z dzisiajszego odcinka "Tańca z gwiazdami".  Wszystkie powody znajdziecie pod tym linkiem.

 

A co będą robili mężczyźni? Widelec.pl radzi jak przetrwać "Taniec z gwiazdami". Alko-grę znajdziecie pod tym linkiem.

 


 

 

  

 

Która para Tańca z Gwiazdami odpadnie jako pierwsza?