Terentiew: Nie mam pracy dla Kammela

Ojej, znowu się nie udało.

Od jakiegoś czasu to tu, to tam pojawiają się plotki, że któraś ze stacji telewizyjnych jest zainteresowana Tomaszem Kammelem. Mówiło się o Jedynce, mówiło się o Polsacie. Szefowa tej pierwsze stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała nawiązać współpracę z prezenterem. To samo mówi caryca Polsatu - Nina Terentiew.

Wszyscy mnie pytają o Tomasza Kammela, a wynika to z tego, że gdy pojawiły się pierwsze artykuły na temat jego problemów osobisto-zawodowych, powiedziałam, w którejś z gazet, że nie chciałabym wydawać sądu o Tomaszu Kammelu, bo nie są mi znane te sprawy i nie czuję się sądem, natomiast uważam go za wybitnego prezentera telewizyjnego i mam nadzieję, że na jego ulicy zaświeci jeszcze słońce - powiedziała w wywiadzie dla serwisu Wirtualnemedia.pl.
Dla różnych osób jest to jednak słońce Polsatu. Mamy trzech prezenterów: Krzysztofa Ibisza, Maćka Dowbora, który się niesłychanie rozwinął, co będzie widać właśnie w "Rekordach Guinessa", gdzie w tym wielkim studiu pokazał naprawdę wielką klasę oraz Maćka Rocka i mówiąc szczerze ja nie mam w tej chwili pracy dla Tomka Kammela. Nie chodzi bowiem o to, by przyjąć gwiazdę, chodzi o to, by gwieździe dać pracę, która pozwoli jej poczuć satysfakcję. 

A więc to nie dlatego, że go nie chcą. Oni po prostu nie są w stanie dać mu wystarczająco dobrej pracy. Ciekawe, kiedy nastąpi chwila, w której Kammel weźmie wszystko jak leci?

 

Kto wygryzł Kammela? Marzena Rogalska!

Kammel ma nową zabawkę za 16 tysięcy

Kammel i Niezgoda chcą mieć dziecko!