Skandalizujący (?) klip Marysi Sadowskiej zablokowany!

Nie zobaczymy go w żadnej ze muzycznych stacji telewizyjnych. Dlaczego?
Klip Sadowskiej zakazany Nie zobaczymy go w żadnej ze muzycznych stacji telewizyjnych. Dlaczego? Emisja nowego teledysku Marysi Sadowskiej "Jest dobrze" w największej telewizji muzycznej została zakazana. Powód? Zbyt drastyczne sceny i tematyka prosektorium Emisja nowego teledysku Marysi Sadowskiej "Jest dobrze" została zakazana. Powód? Zbyt drastyczne sceny i tematyka prosektorium. Centrala największego kanału muzycznego objęła klip specjalnym kodem, który uniemożliwia jego emisję w ciągu dnia i nie pozostawia dużych szans na jego odtwarzanie także wieczorami. - Historia z cenzurą jest równie zabawna jak fabuła naszego teledysku. Dziwi, że w dobie teledysków, w których widzimy goliznę pokazaną w bardzo tani sposób i dziewczyny wijące się na maskach samochodów, sprzeciw budzą zwłoki człowieka, który ożywa i śpiewa o tym, że "Jest dobrze" - mówi Sadowska. Zastanawiamy się, o jakie drastyczne sceny chodzi? My takich nie zauważamy, a wesoły klip wciąż nam się podoba. Prawda jest taka, że szum wokół cenzury teledysku tylko pomoże Marysi go wypromować.

Kiedy kila tygodni temu, zaraz po premierze, prezentowaliśmy wam nowy klip Marysi Sadowskiej do piosenki "Jest dobrze", nie spodziewaliśmy się, że jego emisja w telewizji zostanie zakazana. Powód? Zbyt drastyczne sceny i tematyka prosektorium.

 

Centrala największego kanału muzycznego objęła klip specjalnym kodem, który uniemożliwia jego emisję w ciągu dnia i nie pozostawia dużych szans na jego odtwarzanie także wieczorami.

Historia z cenzurą jest równie zabawna, jak fabuła naszego teledysku. Dziwi, że w dobie teledysków, w których widzimy goliznę pokazaną w bardzo tani sposób i dziewczyny wijące się na maskach samochodów, sprzeciw budzą zwłoki człowieka, który ożywa i śpiewa o tym, że "Jest dobrze";-) - mówi Sadowska

Zastanawiamy się o jakie drastyczne sceny chodzi? My takich nie zauważamy, a wesoły klip wciąż nam się podoba. Prawda jest taka, że szum wokół cenzury teledysku tylko pomoże Marysi go wypromować.

 

A czy was ten teledysk zniesmacza lub przeraża?

 

 
 

Zobacz zdjęcia z planu klipu!