Hit lata z Plotek.Fm - mamy wyniki

Nasza wakacyjna akcja dobiegła końca. Już dziś prezentujemy wam miejsce 3.

 

Zaczęło się od...

 

Wystartowania Plotek.FM. Na początku wakacji wystartowało internetowe radio pod banderą Plotka. Wraz z radiem wystartował plebiscyt na "wakacyjny hit lata 2009". To dzięki waszej aktywności pojawiały się na jego antenie największe przeboje, a lista TOP10 biła blaskiem od największych gwiazd muzyki.

 

Zobacz również: Cykl Gwiazda Plotek.Fm

 

Walka trwała do końca...

 

Ekipa Plotek.Fm bacznie obserwowała wasze głosowanie i musimy przyznać - bój o pierwsze miejsca był zacięty i niekiedy wyczerpujący. Największe przeboje tych wakacji do samego końca musiały zdać się na waszą zaciętość i... opłacało się. Możemy zdradzić, że wasz wybór pokrywa się z wynikami największych festiwali muzycznych w Polsce (Sopot Hit Festival, Sopot Festival, Top Trendy czy Opole).

 

Od dziś prezentujemy wam TRZY pierwsze miejsca z listy TOP20. Drugie miejsce poznacie jutro a zwycięzcę ogłosimy już 4 września (Piątek).

 

Miejsce 3... Doda z przebojem "Dziękuję":

 

Doda wkroczyła na listy przebojów z piosenką "Dziękuję" i szybko stała się hitem. Przebój Dody to podziękowania dla fanów za wsparcie okrzyknięty przez media jako "hymn przyjaźni". Doceniliście twórczość Rabczewskiej i z propozycji szybko stała się wielkim hitem. Efekt? Doda i piosenka "Dziękuje" zajęła miejsce trzecie w plebiscycie Plotek.Fm.