Żona Eminema: Rzygam na dżwięk jego imienia

Byli małżonkowie nie żyją w dobrej komitywie.
Nie może znieść Eminema Byli małżonkowie nie żyją w dobrej komitywie. Mistrzynią w obrażaniu swojego byłego męża jest Kim Mathers - ekspartnerka Eminema. - Chce mi się rzygać za każdym razem, gdy jest w pobliżu - wyznała To normalne, że ludzie się rozstają i całkiem normalne, że później publicznie wylewają na siebie brudy. Mistrzynią w obrażaniu swojego byłego męża jest Kim Mathers - ekspartnerka Eminema. W ostatnim wywiadzie radiowym ostro pojechała po raperze. - Wprost nie mogę go znieść. Jest okropnym człowiekiem i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Chce mi się rzygać za każdym razem, gdy jest w pobliżu albo słyszę jego imię. Już nic do niego nie czuję - wyznała była żona. Kim Mathers też miewała problemy z prawem. Później w dość bezpośredni sposób skomentowała jego umiejętności w łóżku. - Nie jest też zbyt obdarowany. Jeśli masz ochotę na seks z Marshallem, to upewnij się, że masz niebieską tabletkę, bo inaczej nic z tego. Podpaść takiej kobiecie to strach. Eminem pewnie teraz żałuje, że jechał po niej w swoich kawałkach.

To normalne, że ludzie się rozstają i całkiem normalne, że później publicznie wylewają na siebie brudy. Mistrzynią w obrażaniu swojego byłego męża jest Kim Mathers - eks Eminema. W ostatnim wywiadzie radiowym ostro pojechała po raperze:

 - Wprost nie mogę go znieść. Jest okropnym człowiekiem i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Chce mi się rzygać za każdym razem, gdy jest w pobliżu albo gdy słyszę jego imię. Już nic do niego nie czuję. 

 

Kim Mathers też miewała problemy z prawem.

 

Później w dość bezpośredni sposób skomentowała jego umiejętności w łóżku:

 - Nie jest też zbyt obdarowany. Jeśli masz ochotę na sex z Marshallem, to upewnij się, że masz niebieską tabletkę, bo inaczej nic z tego.

Podpaść takiej kobiecie to strach. Eminem pewnie teraz żałuje, że jechał po niej w swoich kawałkach.