Gwiazdy "Jak oni śpiewają" będą klaskać u Rubika!

Znany kompozytor będzie gościem specjalnym pierwszego odcinka 6 edycji programu. Poznajcie więcej szczegółów ostatniej edycji "Jak oni śpiewają".

TVN ma "Naznaczonego", "Mam talent" i "BrzydUlę". Polsat ma tylko "Jak oni śpiewają", bo ich drugi hitowy program "Moment prawdy" zobaczymy dopiero wiosną. Czym zaskoczą nas producenci i uczestnicy 6 edycji polsatowskiego show? Nina Terentiew zdradza kilka szczegółów. 

 

Zaczynamy wielkim show, w którym nasi wykonawcy będą śpiewali polskie i zagraniczne piosenki z chórem pod dyrekcją Piotra Rubika. Natomiast w kolejnych odcinkach będą piosenki z musicali, opera, jazz (...) Dodatkową nagrodą poza Perłowym Mikrofonem będzie tygodniowa podróż marzeń prywatnym samolotem bluejatem z ukochaną osobą - powiedziała Nina Terentiew.

 

 

Formuła show już się wyczerpała, więc producenci postanowili stworzyć edycję tylko z finalistami poprzednich edycji. Będzie to ostatnia edycja.

 

To edycja zamykająca program. (...) Nie będzie Nataszy Urbańskiej i Piotra Polka. Natasza poszła tańczyć do TVN-u. Zastanawialiśmy się, dlaczego tak się stało, może nie chciała powtórnej konfrontacji z Agnieszką Włodarczyk? Może w tańcu czuje się bardziej bezpieczna? Trudno powiedzieć. Natomiast Piotr Polk dostał ważną rolę we francusko-brytyjskiej koprodukcji, opartej na motywach zbioru opowiadań Lema.- powiedziała w rozmowie z wirtualnymi mediami, Nina Terentiew

 

Plusem tej edycji jest to, że uczestnicy potrafią już śpiewać i nie będziemy musieli słuchać ich pierwszych prób wokalnych.  Oby producenci "Tańca z gwiazdami" podjęli podobne kroki jak Polsat. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Gwiazdy "Jak oni śpiewają" będą klaskać u Rubika!
Zaloguj się
 • napletgandalfa

  Oceniono 13 razy 9

  He he rubik i jego oratoria,żal.pl

 • anna

  Oceniono 13 razy 7

  Uwazam, ze telewizja za ktora placimy abonament powinna byc dokladnie "przeswietlona". Te "ochlapy" co widzimy rowne skorumpowanej Afryce srodkowej, no i te wszystkie "znajome bambole", jak np. doda, czeresniak (wisniewski) itp sa zenujace dla naszego kraju

 • dcnmtjs

  Oceniono 12 razy 6

  Twoja stara klaska u rubika xd

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 10 razy 2

  Natasza przestraszyła się roobeeka. Też bym się go bała.

 • impossible

  Oceniono 1 raz 1

  hahaha....dcnmtjs-normalnie mnie rozbroiłaś! xd

 • adam13

  Oceniono 16 razy -14

  czesc !!! Obejrzyj moje jędrne cycki :) :) - tinyurl.com/qrlonq

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX