Gwiazdy "Jak oni śpiewają" będą klaskać u Rubika!

Znany kompozytor będzie gościem specjalnym pierwszego odcinka 6 edycji programu. Poznajcie więcej szczegółów ostatniej edycji "Jak oni śpiewają".

TVN ma "Naznaczonego", "Mam talent" i "BrzydUlę". Polsat ma tylko "Jak oni śpiewają", bo ich drugi hitowy program "Moment prawdy" zobaczymy dopiero wiosną. Czym zaskoczą nas producenci i uczestnicy 6 edycji polsatowskiego show? Nina Terentiew zdradza kilka szczegółów. 

 

Zaczynamy wielkim show, w którym nasi wykonawcy będą śpiewali polskie i zagraniczne piosenki z chórem pod dyrekcją Piotra Rubika. Natomiast w kolejnych odcinkach będą piosenki z musicali, opera, jazz (...) Dodatkową nagrodą poza Perłowym Mikrofonem będzie tygodniowa podróż marzeń prywatnym samolotem bluejatem z ukochaną osobą - powiedziała Nina Terentiew.

 

 

Formuła show już się wyczerpała, więc producenci postanowili stworzyć edycję tylko z finalistami poprzednich edycji. Będzie to ostatnia edycja.

 

To edycja zamykająca program. (...) Nie będzie Nataszy Urbańskiej i Piotra Polka. Natasza poszła tańczyć do TVN-u. Zastanawialiśmy się, dlaczego tak się stało, może nie chciała powtórnej konfrontacji z Agnieszką Włodarczyk? Może w tańcu czuje się bardziej bezpieczna? Trudno powiedzieć. Natomiast Piotr Polk dostał ważną rolę we francusko-brytyjskiej koprodukcji, opartej na motywach zbioru opowiadań Lema.- powiedziała w rozmowie z wirtualnymi mediami, Nina Terentiew

 

Plusem tej edycji jest to, że uczestnicy potrafią już śpiewać i nie będziemy musieli słuchać ich pierwszych prób wokalnych.  Oby producenci "Tańca z gwiazdami" podjęli podobne kroki jak Polsat.