Maserak nie pozwoli jej na wygłupy na parkiecie

Ania Mucha nie potrafi tańczyć, a Rafał Maserak nie chce znów odpaść w jednym z pierwszych odcinków "Tańca z gwiazdami". Co z tego wyniknie?
Maserak nie pozwoli Ania Mucha potrafi zachowywać się żenująco Ania Mucha nie potrafi tańczyć, a Rafał Maserak nie chce znów odpaść w jednym z pierwszych odcinków "Tańca z gwiazdami". Co z tego wyniknie? Udowodniła to podczas występów w "Jak oni śpiewają", gdzie na każdy odcinek programu starała się przygotować zaskakujące show, które odwracało uwagę od jej wokalnych braków. Tym razem powinno być inaczej. Rafał Maserak w kilku ostatnich edycjach "Tańca z gwiazdami" nie miał szczęścia. W 7. edycji programu tańcząc wraz z Kasią Figurą odpadł już w trzecim odcinku. Równie szybko pożegnał się z show w kolejnej edycji, kiedy na parkiecie pojawił się z Sylwią Gruchałą. Jednak największego pecha miał podczas ostatniej edycji programu, kiedy to jego partnerka Weronika Książkiewicz z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału w programie już w pierwszym odcinku. + Ponoć te niepowodzenia zmobilizowały Rafała. I choć podczas prezentacji par 10. edycji "TzG" razem z Anią Muchą postanowił zażartować (śmiał się ktoś?) i aktorka zamierzenie zaliczyła glebę, to Rafał nie pozwoli sobie, by coś podobnego miało miejsce już w programie na żywo. Ania wydaje się być antytalentem wokalnym i tanecznym, ale kto wie... Może Maserak jakoś ją "naprawi".

Ania Mucha potrafi zachowywać się żenująco. Udowodniła to podczas występów w "Jak oni śpiewają", gdzie na każdy odcinek programu starała się przygotować zaskakujące show, które odwracało uwagę od jej wokalnych braków.

 

Tym razem powinno być inaczej. Rafał Maserak w kilku ostatnich edycjach "Tańca z gwiazdami" nie miał szczęścia.  W 7. edycji programu tańcząc wraz z Kasią Figurąodpadł już w trzecim odcinku. Równie szybko pożegnał się z show w kolejnej edycji, kiedy na parkiecie pojawił się z Sylwią Gruchałą. Jednak największego pecha miał podczas ostatniej edycji programu, kiedy to jego partnerka Weronika Książkiewiczz powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału w programie już w pierwszym odcinku

 

Ponoć te niepowodzenia zmobilizowały Rafała. I choć podczas prezentacji par 10. edycji "TzG" razem z Anią Muchą postanowił zażartować (śmiał się ktoś?) i aktorka zamierzenie zaliczyła glebę, to Rafałnie pozwoli sobie, by coś podobnego miało miejsce już w programie na żywo.

 

Ania wydaje się być antytalentem wokalnym i tanecznym, ale kto wie... Może Maserak jakoś ją "naprawi". 

 

Anna Mucha w "Tańcu z gwiazdami"