Pojechał taksówką nad morze

Z Warszawy! Żeby napić się darmowego drinka.

Michał Koterski jest dziwny... Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Udowodnił to także w miniony weekend.

 

Jak donosi "Fakt", gdy Piotr Krajewski, organizator imprezy "Playboya" zadzwonił do Michała, by go zaprosić, ten zapytał tylko, gdzie jest impreza i natychmiast zamówił taksówkę. Co ciekawe, impreza odbywała się we Władysławowie, a Koterski był wtedy w Warszawie.

 

Za taki kurs na odległość 440 km w najtańszej korporacji trzeba zapłacić około 1200 zł. A wszystko po to, by we Władysławowie spotkać znajomych z Warszawy i napić się darmowego drinka.  

Więcej o:
Komentarze (11)
Pojechał taksówką nad morze
Zaloguj się
 • szybka_szajbka

  Oceniono 19 razy 11

  Telefon do przyjaciela - 0,29 g/min
  Taksowka na spotkanie - 1200 zł
  Drink z przyjaciółmi - bezcenne
  Master Card

 • zorka

  Oceniono 18 razy 10

  Ma kasę to jeździ nie o drinka chodzi a o klimat

 • mildyner

  Oceniono 12 razy 8

  Rodzice mojego kolegi kiedyś pojechali do UK, tylko po to, żeby kupić ciuchy, bo była wyprzedaż -95%! polecieli, kupili i wrócili!

 • szybka_szajbka

  Oceniono 4 razy 4

  I grooo

 • anna

  Oceniono 5 razy 3

  Po pijaku chcial sie pokazac, a jak otrzezwial to sie w glupi lep walnal i pewnie pozalowal, kto wie.

 • katerina

  Oceniono 8 razy 2

  A znałam takiego, który bez uprzedzenia szefa i żony wyjechał sobie nad morze na dwa miesiące i tam w sezonie handlował lodami. Pracował w transporcie tylko dlatego, żeby mieć podkladkę do przejścia na taksówkę. Kiedyś takie były wymagania. Po samowolnym urlopie, zarobiony, poszedł jakgdyby nic do pracy, poszedł do dyspozytora i wziął wóż. Kiedy był już w trasie, sprawą zainteresował się kierownik. Wyszła chryja. Został wezwany na dywanik. Kierownik spytał go, czy on rozumie, że dobrowolnie porzucił pracę, a on nato:" Że nie wiedział, że do pracy trzeba przychodzić codziennie, nawet wtedy, gdy jest upał i że potrzebował zmienić klimat i się w morskiej wodzie ochłodzić". Oczywiście został zwolniony natychmiast. Ale był cwany, sprytny i właściwie to zwolnienie mu było na rękę. Chodziło mu jedynie o papierek, że pracował jako kierowca. Z kadrową, która się w nim podkochiwała załatwił sobie dobre świadectwo pracy i poszedł na swoje. A że ma łeb do interesów, to pieniądze do niego lgnęły jak muchy do lepu.

 • azazel.

  Oceniono 1 raz 1

  Koterski, spędzasz mi sen z powiek. Zastanawiam się w kółko czy ty się bawisz czy może walczysz w ten sposób o przetrwanie

 • 0

  A jakby ktoś chciał taxi nad morze ale ze Szczecina czy lotniska w Goleniowie to VipTaxi.pl zaprasza..... stała cena 199 zł do wszystkich miejscowości od Rewala po Świnoujście
  607130837

 • bunia

  0

  taka niby gwiazda a samochodu nie ma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX