Kaja Paschalska nagrywa płytę

Powrót szkoły to nie jedyny powód do smutku. Czikulinka BĘDZIE ŚPIEWAĆ!

Paschalska znów nagrywa Powrót szkoły to nie jedyny powód do smutku. Czikulinka BĘDZIE ŚPIEWAĆ! Kaja Paschalska wraca na salony, szykuje wielki come back na rynek muzyczny. Tym razem ma to być bardzo osobista płyta. Będzie bardziej "kajowa" Jeżeli nadal nie możecie uwierzyć to powtórzę - KAJA "CZIKULINKA" PASCHALSKA WRACA! Wiele portali zastanawiało się, co też szykuje serialowa córka Stockingera. Pomyślmy, do czego nadaje się Kaja... do prowadzenia Koła Fortuny? Nie, nawet Tyniec robi to lepiej. Jak się okazuje, Kaja Paschalska wraca na salony, bowiem szykuje wielki come back na rynek muzyczny. Ba! Jeżeli do wydania krążka dojdzie, będzie to już TRZECI album Kai. Ponoć ma to być najbardziej osobista płyta ze wszystkich jakie Paschalska nagrała. Będzie bardziej "kajowa".

 

Jeżeli nadal nie możecie uwierzyć to powtórze - KAJA "CZIKULINKA" PASCHALSKA WRACA! Wczoraj zaprezentowaliśmy wam zdjęcia aktorki z prezentacji ramówki TVP2. Wiele portali zastanawiało się, co też szykuje serialowa córka Stockingera. Pomyślmy, do czego nadaje się Kaja... do prowadzenia Koła Fortuny? Nie, nawet Tyniec robi to lepiej.

 

Jak się okazuje, Kaja Paschalska wraca na salony, bowiem szykuje wielki come back na rynek muzyczny. Ba! Jeżeli do wydania krążka dojdzie, będzie to już TRZECI album Kai. Ponoć ma to być najbardziej osobita płyta ze wszystkich jakie Paschalska nagrała. Będzie bardziej "kajowa". Czy może być bardziej osobista piosenka Paschalskiej niż ta:

 

Jaki tytuł będzie nosić nowy album Kai Paschalskiej? Sonda.

 

 

 

 

 

Nowy album Paschalskiej będzie nosił tytuł