Paulla jest poważnie chora

Podobnie jak Mandaryna walczy z cukrzycą. 

 

Paulla poważnie chora Podobnie jak Mandaryna walczy z cukrzycą Paulla od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową. Paulla rzadko rozmawia z prasą o swoim życiu prywatnym. Nie mówi o obecnym partnerze Rafale, ani o ojcu jej dziecka Adamie. "Życie na gorąco" postanowiło dowiedzieć się o niej więcej i odkryło, że od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła gazecie, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową. Na koncertach, próbach i festiwalach - zawsze musi przyjmować insulinę. Jest też inny problem. Leki przez nią przyjmowane zwiększają jej alergię, która ma bardzo zły wpływ na jej cerę. To musi być wielki problem dla osoby, która żyje w blasku fleszy i jest na każdym kroku oceniana.

Paulla rzadko rozmawia z prasą o swoim życiu prywatnym. Nie mówi o obecnym partnerze Rafale, ani o ojcu jej dziecka Adamie. "Życie na gorąco" postanowiło dowiedzieć się o niej więcej i odkryło, że od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła gazecie, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową.

 

Na koncertach, próbach i festiwalach - zawsze musi przyjmować insulinę. Jest też inny problem. Leki przez nią przyjmowane zwiększają jej alergię, która ma bardzo zły wpływ na jej cerę. To musi być wielki problem dla osoby, która żyje w blasku fleszy i jest na każdym kroku oceniana.  

 

Tak wyglądała 10 lat temu:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Paulla jest poważnie chora
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 18 razy 10

  każdy jest na coś chory / NIe Ona pierwsza ,nie ostatnia!!!

 • impossible

  Oceniono 10 razy 8

  Ja też mam cukrzycę i co?Żyję!!!

 • 93020504126

  Oceniono 11 razy 7

  no kurde moj tato tez ma cukrzyce,kazdy jest na cos chory trudno sie mowi\.Szkoda fakt ale nie przesadzajmy

 • smierciojadek

  Oceniono 10 razy 6

  no ok , ale chyba nie muszę jej teraz zacząć przez to słuchać ?

 • paula_mjfan

  Oceniono 8 razy 6

  ja na szczęście nie mam alergii ... ale dużo moich znajomych ma .. masakra ... Moja koleżanka też ma bielactwo ... kiedys była naplazy i wyskoczyły jej plamy na rękach sziy i nogach ale nieposzła do lekarza bo sie wstydziła i teraz pośmierci Michaela przeczytała co on miał i się dowiedziała że ma bielactwo ... musi nosić czapke,maske i okulary tak jak michael i to dopiero jest masakra .. nie życze nikomu tego ...

 • katerina

  Oceniono 5 razy 5

  Mam tylko nadzieję, że niektórzy chorujący obecnie na cukrzycę, doczekają jeszcze takiej chwili, w której znajdzie się na nią cudowny lek. Póki co podobno mozna przeszczepić wysepki Langerhansa, odpowiedzialne zza produkcję insuliny. Jednak zabieg ten nie jest doskonały, bo po pierwsze istnieje ryzyko, że wysepki sie nie przyjmą, to raz. Po drugie jeśli przeszczep sie uda, to wtedy i tak do końca życia trzeba brać leki przeciwko odrzuceniu przeszczepu, a one z kolei wyjaławiają tak organizm, że jest sie wtedy bardzo podatnym na zapalenia, zaażenia i inne france. Tak więc i tak źle i tak niedobrze.

 • katty37

  Oceniono 8 razy 4

  o matko..
  nick jonas też ma cukrzycę i normalnie wygląda..
  ja jej nie lubię..
  no ale trochę szkoda..

 • katerina

  Oceniono 3 razy 3

  No niestety życie czasami bywa brutalne. Ktos tu napisał, ze choruja tylko znane osoby. Cóż za stwierdzenie? Przeczytaj sobie tu nawet, że ludzie zwyczajni też chorują. Ktoś tu pisze, że również ma cukrzycę a ladyzgaga musi się zmagać z uporczywą alergią. Ale co do ladyzgagi, to ja myślę, że to się da wyleczyć, tylko metodami niekonwencjonalnymi. Szkoda, że tu nie można wymieniać się mailami, bo coś bym ladyzgadze poradziła.

 • ladyzgaga

  Oceniono 9 razy 3

  Ja też mam alergię i wiem dobrze, na czym to polega. To najgorsza choroba, jaka może być. W pogodne dni muszę chodzić po dworzu w maskach, jak ją zdejmę, to wieczorem mam czerwone oczy, boli mnie gardło, głowa, mam katar i kaszel. Mam nadzieję, że zima przyjdzie w tym roku szybko i potrwa długo, a przyszłe lato będzie gorące i bardzo burzowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX