Paulla jest poważnie chora

Podobnie jak Mandaryna walczy z cukrzycą. 

 

Paulla poważnie chora Podobnie jak Mandaryna walczy z cukrzycą Paulla od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową. Paulla rzadko rozmawia z prasą o swoim życiu prywatnym. Nie mówi o obecnym partnerze Rafale, ani o ojcu jej dziecka Adamie. "Życie na gorąco" postanowiło dowiedzieć się o niej więcej i odkryło, że od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła gazecie, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową. Na koncertach, próbach i festiwalach - zawsze musi przyjmować insulinę. Jest też inny problem. Leki przez nią przyjmowane zwiększają jej alergię, która ma bardzo zły wpływ na jej cerę. To musi być wielki problem dla osoby, która żyje w blasku fleszy i jest na każdym kroku oceniana.

Paulla rzadko rozmawia z prasą o swoim życiu prywatnym. Nie mówi o obecnym partnerze Rafale, ani o ojcu jej dziecka Adamie. "Życie na gorąco" postanowiło dowiedzieć się o niej więcej i odkryło, że od roku walczy z cukrzycą typu pierwszego. Gwiazda zdradziła gazecie, że nabawiła się jej podczas ciąży. Obecnie piosenkarka nie rozstaje się z pompą insulinową.

 

Na koncertach, próbach i festiwalach - zawsze musi przyjmować insulinę. Jest też inny problem. Leki przez nią przyjmowane zwiększają jej alergię, która ma bardzo zły wpływ na jej cerę. To musi być wielki problem dla osoby, która żyje w blasku fleszy i jest na każdym kroku oceniana.  

 

Tak wyglądała 10 lat temu: