Sekret skarpetek Nelli Rokita ujawniony!

Stylistom jej styl się nie podoba, ale jest wyrazisty. Białe skarpetki do szpilek to nie trendy zachcianka posłanki, ale jej sposób na...
Sekret Nelli ujawniony! Białe skarpetki do szpilek to nie trendy zachcianka posłanki... Nelli Rokita: Mogę nosić jedynie jedwab lub 100 proc. bawełnę. A że jedwabiu w sklepach jak na lekarstwo, zostaje tylko bawełna w postaci białych skarpet. Nelli Rokita jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich posłanek. Wszystko dzięki kwiecistym wypowiedziom i dziwnym strojom. "Faktowi" udało się ustalić dlaczego działaczka PiS nosi do czarnych szpilek charakterystyczne białe skarpetki do eleganckiego obuwia: Pani Rokita jest uczulona na sztuczne materiały: Mogę nosić jedynie jedwab lub 100 proc. bawełnę. A że jedwabiu w naszych sklepach jak na lekarstwo, zostaje jej tylko bawełna w postaci białych skarpet - powiedziała Nelli Rokita "Faktowi". W ten sposób udało się rozwiązać jedną z tajemnic stroju Nelli, który w całości nawiązuje do Jacksona (skarpetki, rękawiczki i kapelusiki).  

Nelli Rokita jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich posłanek. Wszystko dzięki kwiecistym wypowiedziom i dziwnym strojom. "Faktowi" udało się ustalić dlaczego działaczka PiS nosi do czarnych szpilek charakterystyczne białe skarpetki do eleganckiego obuwia:

 

Pani Rokita jest uczulona na sztuczne materiały:

 

Mogę nosić jedynie jedwab lub 100 proc. bawełnę. A że jedwabiu w naszych sklepach jak na lekarstwo, zostaje jej tylko bawełna w postaci białych skarpet - powiedziała Nelli Rokita "Faktowi".

 

W ten sposób udało się rozwiązać jedną z tajemnic stroju Nelli, który w całości nawiązuje do Jacksona (skarpetki, rękawiczki i kapelusiki).