Cichopek cały czas musi karmić piersią!

Adaś nie chce zamienić piersi mamy na smoczek i butelkę. Producenci "Jak oni śpiewają" mają problem.

Powrót Kasi Cichopek po porodzie do "Jak oni śpiewają" miał być jednym z motorów napędzających popularność show. Jednak producenci programu mają problem. Prezenterka musi karmić Adasia piersią. Chłopczyk nie chce przyjmować pokarmu przy użyciu butelki i smoczka.

 

Dzisiaj odbędzie się oficjalna prezentacja uczestników show. Producenci podjęli decyzję, aby przygotowania do imprezy zrobić w Kasi domu. Do Cichopek przyjedzie makijażystka, fryzjerka i stylistka. Skróci to do minimum rozłąkę aktorki z dzieckiem.

 

"Fakt" podał, że Kasia sprawdziła wszystkie dostępne na rynku smoczki, oraz spróbowała znanych sposobów na odzwyczajenie dziecka od piersi, ale bez żadnych rezultatów.

 

Nie wiadomo jak zostanie rozwiązany ten problem w trakcie programu. "Joś" wkrótce wraca na wizję, samo nagranie trwa ponad godzinę, a do tego dochodzą przygotowania

Więcej o:
Komentarze (18)
Cichopek cały czas musi karmić piersią!
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 51 razy 37

  urodziła chyba 2 czy miesiĄce temu, to czemu dziecko ma pić z butli, skoro matka ma pokarm???

 • londres

  Oceniono 57 razy 33

  dziecko ma 2 m-ce, a ona próbuje już odzwyczaic je od piersi?? głupia, pusta i wielkocyca cichopek.

 • stoma

  Oceniono 22 razy 20

  To mały chłopczyk a mleko z piersi to dla niego naturalny sposób odżywiania. Kolega Hakiel może go chyba do mamy na karmienie dostarczyć- mają tam chyba jakąś garderobę.

 • lopez_2

  Oceniono 25 razy 19

  I bardzo dobrze, im dłużej karmiony piersią, tym lepiej dla małego

 • ankha

  Oceniono 19 razy 17

  Ignoranci!!! Nikt nie pisze o odstawieniu od piersi tylko o karmieniu butelką! O ściąganiu pokarmu nikt nie słyszał? Karmienie piersią i butelka się nie wykluczają!!! Ale aż dziwne, że taki mały i już wie co lepsze:) Mądrala...

 • cholera

  Oceniono 34 razy 14

  n i c mnie TO nie obchodzi. Zalosny artykul.

 • claire1983

  Oceniono 33 razy 11

  Bo takich małych dzieci nie ostawia się od piersi!!! Zwariowała chyba!!

 • samozwaniec

  Oceniono 27 razy 5

  A kiedy odstawimy Cichopek od piersi polskiej telewizji?Kiedy gwiazdeczke Hakiela zastapi normalna i piekna dziewczyna,ktora nie namawia tabloidow na spacery ze soba i jej zalosnym mezem,z ustami jak rekin...

 • e_i

  Oceniono 11 razy 5

  A gdzie jest napisane, że Pani Kasia próbowała CAŁKOWICIE odzwyczaić swoje dziecko od piersi? Widzicie to, czego nie ma w tekście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX