Herbuś kontra Jarosińska! Będzie wojna?

Jarosińska broni wykształconych aktorów! 

 

Wykształcenie aktorskie nie jest potrzebne by osiągnąć sukces w show-biznesie. Wystarczy spojrzeć na Kasię Cichopek czy Edytę Herbuś. Aktorom z dyplomami należy się jednak szacunek za to, że skończyli studia. Edyta Herbuś w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że wykształceni aktorzy są pozbawieni osobowości medialnej ( ona ją ma?). Monika Jarosińska postanowił ustosunkować się do jej słów. 

Droga Edytko, nie wiesz o czym mówisz. Trzeba mieć chociaż odrobinę pokory i szacunku do innych. Nikt nie daje Ci prawa do obrażania kolegów po fachu - napisała na swoim blogu Jarosińska. 

Herbuś twierdzi, że plan zmienia się w szkołę filmową. Skoro sama studiów nie skończyła, to niech przynajmniej doceni lata pracy innych aktorów. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Herbuś kontra Jarosińska! Będzie wojna?
Zaloguj się
 • marysienka13

  Oceniono 27 razy 25

  Cóż teoretycznie Monika ma rację ale sama jest przykładem na to, że szkoła nie zawsze jest potwierdzeniem i kuźnią talentu bo na tym polu od Herbuś niewiele ją różni. Obie są aktorkami marnymi. Osobiście wolałabym aby był utrzymywany jakiś poziom gry aktorskiej i promowani byli młodzi, utalentowani i kształceni przez mistrzów aktorzy. Niestety w Polsce to niewykonalne u nas promuje się jedynie celebrytów - pustaków, pieśniarzy bez głosu i słuchu i pseudo-gwiazdki-aktoreczki. Wyniki oglądalności mdławych seriali Mroczkowo-Cichopkowych i temu podobnych pokazują, że właśnie na tego typu rozrywkę jest największe zapotrzebowanie... A skoro grać tak jak i to oglądac może każdy to chyba tylko załamać ręce i szukać na własną rękę ambitniejszej rozrywki.

 • pluszbezpluszu

  Oceniono 31 razy 25

  PS. np Glinka czy Zmuda- Trzebiatowska - dyplom maja a graja jak Mroczki takze..

 • pluszbezpluszu

  Oceniono 25 razy 25

  Najwazniejszy jest talent(nie zeby Herbusiowa tak owy posiadała).. kiedys moze i owszem w Polsce szkoły aktorskie kształciły dobrych aktorów ale patrzac na ostatnie okazy mozna się zaczac zastanawiac czy rzeczywiscie trzeba miec talent by sie dostac i ukonczyc

 • majli.

  Oceniono 32 razy 14

  Jarosińska dobrze gada.

 • celtic

  Oceniono 21 razy 13

  Pewnie że Jarosińska dobrze gada !!! Ta Herbuś to zwykła tancereczka jest a nie zadna aktorka.Zagrała w jakimś marnym serialu i już jej się w głowce zagotowało ???

 • natila

  Oceniono 23 razy 13

  Boshe jaka herbus jest pusta =/

 • karolusia204

  Oceniono 8 razy 6

  Zgadzam sie z celtic

 • fergalex

  Oceniono 10 razy 6

  no włacha.

 • bellaandedard

  Oceniono 11 razy 5

  Niech Edyta da szansę aktorką po fachu..:)...A sama niech zajmie się tańczeniem,bo jest tancerkom,a nie aktorką:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX