Laski widzą w nim... tatusia

W tym tkwi sekret jego powodzenia?
Laski widzą w nim tatusia W tym tkwi sekret powodzenia Karolaka? - Tomek jest opiekuńczy, ale trudny do usidlenia. Chcą z nim być kobiety, które miały skomplikowane relacje ze swoimi ojcami - pisze o Karolaku "Świat&Ludzie". Tomasz Karolak został zdemaskowany! Trzeba szczerze przyznać - do urodziwych to on nie należy, ale babki za nim szaleją. W czym tkwi jego siła przyciągania? "Świat&Ludzie" pomyszkował i o wszystkim się dowiedział. - Tomek jest opiekuńczy, ale trudny do usidlenia. Chcą z nim być dziewczyny, które miały skomplikowane relacje ze swoimi ojcami - powiedział tygodnikowi ktoś, kto zna Karolaka. Tak (w myśl tezy "Ś&L") było w przypadku Magaleny Boczarskiej i tak jest w obecnej sytuacji z Magdaleną Lamperską, młodszą od Karolaka o 17 lat. - Jej tata zmarł, gdy miała 9 lat. Dorastała bez ojca i były z nią problemy. Pewnie w 17 lat starszym Tomku szuka autorytetu - dodaje źródło. I wszystko jasne. Ciekawe, czy mówią do niego "tatuśku

Tomasz Karolak został zdemaskowany! Trzeba szczerze przyznać - do urodziwych to on nie należy, ale babki za nim szaleją. W czym tkwi jego siła przyciągania? "Świat&Ludzie" pomyszkował i o wszystkim się dowiedział.

 - Tomek jest opiekuńczy, ale trudny do usidlenia. Chcą z nim być dziewczyny, które miały skomplikowane relacje ze swoimi ojcami - powiedział tygodnikowi ktoś, kto zna Karolaka.

 

 

Tak (w myśl tezy "Ś&L") było w przypadku Magaleny Boczarskiej i tak jest w obecnej sytuacji z Magdaleną Lamperską, młodszą od Karolakao 17 lat.

 - Jej tata zmarł, gdy miała 9 lat. Dorastała bez ojca i były z nią problemy. Pewnie w 17 lat starszym Tomku szuka autorytetu - dodaje źródło.

I wszystko jasne. Ciekawe, czy mówią do niego "tatuśku"?

 

Karolak zarobił milion złotych!

Karolak robił burdy na planie "39 i pół"?

Szyc nie znosi Karolaka

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Laski widzą w nim... tatusia
Zaloguj się
 • andziadoda16

  Oceniono 8 razy 6

  Fajnie gra w 39 i pół :)

 • zuzalitta

  Oceniono 6 razy 4

  A ja go lubie 39 i pół rządzi i afromental łuuuuhuuuuuu

 • tusiaw

  Oceniono 4 razy 2

  hah, on jest zabójczy ;-DD

 • karolz95

  Oceniono 4 razy 2

  zgadzam sie z zuzalitta ! ;D

 • withyouxx3

  Oceniono 15 razy -1

  Nie macie o czymm pisać..:!

 • brooke_logan

  Oceniono 13 razy -7

  on jest kawał mendy

 • ladyzgaga

  Oceniono 17 razy -13

  Żal mi tego buraka:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX