Narkotyki + show biznes = Miłość, zabawa, śmierć

Kokaina, heroina, marihuana, valium, ecstasy, crack, antydepresanty. W XX i XXI wieku alkohol idzie w parze z narkotykami bez których nie odbędzie się żadna impreza. Zobacz kto sobie zrujnował karierę, a komu udało się wyjść z nałogu.

W ten weekend w wyniku przedawkowania zmarł jeden z najbardziej znanych amerykańskich didżejów AM. Od dłuższego czasu był uzależniony od cracku i leków antydepresyjnych. Dołączył do grona takich gwiazd jak John Belushi ("Blues Brothers", przedawkowanie miksy heroiny i kokainy), Kurt Cobain (popełnił samobójstwo po przedawkowaniu heroiny), Jimi Hendrix (udusił się własnymi wymiocinami po przedawkowaniu leków nasennych i alkoholu), Heath Ledger (zmarł w wyniku przedawkowaniu miksu narkotyków i leków), River Phoenix (podobnie jak Belushi przedawkował miks heroiny i kokainy - speedball).

 

Lista wszystkich znanych którzy odeszli przez narkotyki jest długa. W galerii znaleźli się ci którym się udało wyjść, ale wciąż są zagrożeni przez nałóg

 

Narkotyki przesiąkły show biznes. Gwiazdy na zachodzie przyznają się do uzależnienia, albo są do tego zmuszane. W Polsce narkotyki są tematem tabu zamiatanym pod dywan.

 

 Angelina Jolie
  Charlie Sheen

 

Obecnie Angelina jest porządną matką i może być stawiana za przykład, jednak w młodości jak przyznała w wywiadzie spróbowała każdego dostępnego na rynku narkotyku.

 

Na koncie ma przygodę z LSD, heroiną, kokainą, crackiem i ecstasy. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że jej partner - Brad Pitt lubi palić marihuanę i haszysz. Nie wiadomo czy robią to wspólnie z Angie.


 

 

Zły chłopak Hollywood. Karierę miał ułatwioną, jego ojciec, Martin to stara aktorska gwardia. Tacie może być wdzięczny za uratowanie życia. Znalazł syna nieprzytomnego po przedawkowaniu kokainy

Koledzy ze względy na zamiłowanie do Sheena narkotyków, kobiet i alkoholu nazywali go pieszczotliwie "maszyna". Obecnie z aktora filmowego stał się telewizyjnym i idzie mu całkiem dobrze.


 Amy Winehouse   Pete Doherty

Enfant terrible sceny muzycznej. Miłośniczka wszelkich używek. Kolejne odwyki pozwalają na krótkie przerwy w trakcie rockandrollowego życia. Nie ważne co ważne, żeby dawało kopa.

 

Amy ostatnio przebywała na Bahamach, gdzie próbowała dojść do siebie. Chyba wakacje pomogły. Nagrywa płytę, a o pijacko ćpuńskich awanturach nie słychać. Odrodzenie?

 

 

 

Pete od początku karierę miał w nosie (czytaj płucach), śpiewaniem mógł łatwo zarobić na narkotyki. Zamiłowanie do imprez połączonych z crackiem było jego powodem do dumy.

 

Wyjść z uzależnienia nie pomagał mu związek z "kokainową Kate". Pete ostatnio zaszył się i próbuje dojść do siebie po latach wykończającego życia na rautach i w melinach.

 

 Whitney Houston
  Robbie Williams

Jak zrujnować karierę i zmarnować talent. Wystarczy związać się z nieodpowiednim facetem. Whitney i Bobby Brown stworzyli związek z piekła rodem

 

Houston od kilku lat próbuję odbudować swoją karierę przerwaną przygodą z crackiem. Co prawda głos nie ten sam i o fanów ciężej.


 

Gdy wybuchł skandal ze zdjęciami Kate Moss wciągającą kokainę jako pierwszy zaczął jej bronić. Tłumacząc, że wielokrotnie ćpał z dziennikarzami, którzy teraz udają świętych.

 

Mimo deklaracji miłości do kokainy, porzucił ją. Udało mu się też zrzucić zbędne kilogramy, których nabawił się w narkotykowych cugach.

 

 Drew Barrymore   Kate Moss

 

Wyczyny Lindsay Lohan czy Britney Spears to przy ekscesach Drew pikuś. Pić i palić zaczęła w wieku lat 9, mając 10 zapaliła pierwszego jointa, a w zaledwie 2 lata później wciągała kokainę.

 

Drew udało się wyjść z tego pociągu donikąd. Jako nastolatka próbowała popełnić samobójstwo. Dwukrotnie była na odwyku. Od tamtej pory nie słychać i jej problemach.


 

 

Zdjęcia Kate Moss wciągającą kokainę opublikowane przez "Daily Mirror" stały się od razu hitem. Uniknęła więzienia ponieważ na Wyspach fotografie nie są dowodem.

 

Modelka po licznych incydentach z narkotykami i libacjami traciła kolejne intratne kontrakty. Mimo tych problemów nadal jest jedną z najlepiej opłacanych kobiet na wybiegach.

 

 


 

Więcej o:
Komentarze (14)
Narkotyki + show biznes = Miłość, zabawa, śmierć
Zaloguj się
 • ben_oni

  Oceniono 31 razy 25

  Galeria postaci efektowna, ale chyba niezbyt trafnie skomponowana. Miało być: Miłość, Zabawa i Śmierć... a oni wszyscy żyją i mają się dobrze. Czy tak trudno było wyselekcjonować tych kilka ofiar narkotyków? A tak... wyszło na to, że w sumie, goście się pobawili a teraz po odtruciu wszystko jest O.K.

 • noltee

  Oceniono 24 razy 22

  Czyli
  Narkotyki = Miłość, zabawa, śmierć - show biznes
  Może pora wrócić do szkoły? Akurat jest okazja.

 • moonwalkerka

  Oceniono 20 razy 16

  Wow,Drew przesadziła;/ 9 lat na picie i palenie.?! OMG ;/

 • impossible

  Oceniono 17 razy 15

  adam13- Hahaha...Rozbawiłeś mnie do łez.Transwestyto...

 • jadzka

  Oceniono 12 razy 10

  tak to jest jak się nie radzi ze sławą niby fajnie jest być na świeczniku ale niestety do czego to prowadzi ??teraz coraz więcej gwiazd szuka pomocy w używkach;(

 • lire

  Oceniono 11 razy 9

  drew dlatego to robiła od 9 rokużycia bo miała okropne dzieciństwo...

 • azazel.

  Oceniono 6 razy 6

  To nie są ofiary narkotyków, bo nie są bezdomni, bez środków do życia, z wirusem HIV lub z ponarkotykową psychozą i nie spotyka ich codziennie pogarda społeczeństwa. Żyją, są cali i zdrowi, wszyscy ich podziwiają i litując się załatwiają kolejny angaż za milion dolarów. Tak więc po prawej stronie tytułowego równania zostawiłbym tylko dwa pierwsze rzeczowniki.

 • lili_eh

  Oceniono 6 razy 6

  Z narkotyków nie ma żadnego pożytku tylko ciągną w dół no i co z tego że je weźmiesz tylko zycie sobie psujesz...

 • ze

  Oceniono 10 razy 6

  I co w tym dziwnego ? 9 lat ,rozglądnij się po ulicy, to samo zobaczysz. I dziwne że marijuana to zło a alkohol jest cacy ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX