Narkotyki + show biznes = Miłość, zabawa, śmierć

Kokaina, heroina, marihuana, valium, ecstasy, crack, antydepresanty. W XX i XXI wieku alkohol idzie w parze z narkotykami bez których nie odbędzie się żadna impreza. Zobacz kto sobie zrujnował karierę, a komu udało się wyjść z nałogu.

W ten weekend w wyniku przedawkowania zmarł jeden z najbardziej znanych amerykańskich didżejów AM. Od dłuższego czasu był uzależniony od cracku i leków antydepresyjnych. Dołączył do grona takich gwiazd jak John Belushi ("Blues Brothers", przedawkowanie miksy heroiny i kokainy), Kurt Cobain (popełnił samobójstwo po przedawkowaniu heroiny), Jimi Hendrix (udusił się własnymi wymiocinami po przedawkowaniu leków nasennych i alkoholu), Heath Ledger (zmarł w wyniku przedawkowaniu miksu narkotyków i leków), River Phoenix (podobnie jak Belushi przedawkował miks heroiny i kokainy - speedball).

 

Lista wszystkich znanych którzy odeszli przez narkotyki jest długa. W galerii znaleźli się ci którym się udało wyjść, ale wciąż są zagrożeni przez nałóg

 

Narkotyki przesiąkły show biznes. Gwiazdy na zachodzie przyznają się do uzależnienia, albo są do tego zmuszane. W Polsce narkotyki są tematem tabu zamiatanym pod dywan.

 

 Angelina Jolie
   Charlie Sheen

 

Obecnie Angelina jest porządną matką i może być stawiana za przykład, jednak w młodości jak przyznała w wywiadzie spróbowała każdego dostępnego na rynku narkotyku.

 

Na koncie ma przygodę z LSD, heroiną, kokainą, crackiem i ecstasy. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że jej partner - Brad Pitt lubi palić marihuanę i haszysz. Nie wiadomo czy robią to wspólnie z Angie.


 

 

Zły chłopak Hollywood. Karierę miał ułatwioną, jego ojciec, Martin to stara aktorska gwardia. Tacie może być wdzięczny za uratowanie życia. Znalazł syna nieprzytomnego po przedawkowaniu kokainy

Koledzy ze względy na zamiłowanie do Sheena narkotyków, kobiet i alkoholu nazywali go pieszczotliwie "maszyna". Obecnie z aktora filmowego stał się telewizyjnym i idzie mu całkiem dobrze.


 Amy Winehouse    Pete Doherty

Enfant terrible sceny muzycznej. Miłośniczka wszelkich używek. Kolejne odwyki pozwalają na krótkie przerwy w trakcie rockandrollowego życia. Nie ważne co ważne, żeby dawało kopa.

 

Amy ostatnio przebywała na Bahamach, gdzie próbowała dojść do siebie. Chyba wakacje pomogły. Nagrywa płytę, a o pijacko ćpuńskich awanturach nie słychać. Odrodzenie?

 

 

 

Pete od początku karierę miał w nosie (czytaj płucach), śpiewaniem mógł łatwo zarobić na narkotyki. Zamiłowanie do imprez połączonych z crackiem było jego powodem do dumy.

 

Wyjść z uzależnienia nie pomagał mu związek z "kokainową Kate". Pete ostatnio zaszył się i próbuje dojść do siebie po latach wykończającego życia na rautach i w melinach.

 

 Whitney Houston
   Robbie Williams

Jak zrujnować karierę i zmarnować talent. Wystarczy związać się z nieodpowiednim facetem. Whitney i Bobby Brown stworzyli związek z piekła rodem

 

Houston od kilku lat próbuję odbudować swoją karierę przerwaną przygodą z crackiem. Co prawda głos nie ten sam i o fanów ciężej.


 

Gdy wybuchł skandal ze zdjęciami Kate Moss wciągającą kokainę jako pierwszy zaczął jej bronić. Tłumacząc, że wielokrotnie ćpał z dziennikarzami, którzy teraz udają świętych.

 

Mimo deklaracji miłości do kokainy, porzucił ją. Udało mu się też zrzucić zbędne kilogramy, których nabawił się w narkotykowych cugach.

 

 Drew Barrymore    Kate Moss

 

Wyczyny Lindsay Lohan czy Britney Spears to przy ekscesach Drew pikuś. Pić i palić zaczęła w wieku lat 9, mając 10 zapaliła pierwszego jointa, a w zaledwie 2 lata później wciągała kokainę.

 

Drew udało się wyjść z tego pociągu donikąd. Jako nastolatka próbowała popełnić samobójstwo. Dwukrotnie była na odwyku. Od tamtej pory nie słychać i jej problemach.


 

 

Zdjęcia Kate Moss wciągającą kokainę opublikowane przez "Daily Mirror" stały się od razu hitem. Uniknęła więzienia ponieważ na Wyspach fotografie nie są dowodem.

 

Modelka po licznych incydentach z narkotykami i libacjami traciła kolejne intratne kontrakty. Mimo tych problemów nadal jest jedną z najlepiej opłacanych kobiet na wybiegach.