Górniak nie wystąpiła w Sopocie...

...bo nie chciała dzielić się kasą?
Nie wystąpiła w Sopocie Górniak dosłownie w ostatniej chwili odwołała swój występ na Sopot Hit Festiwal Edyta Górniak dosłownie w ostatniej chwili odwołała swój występ na Sopot Hit Festiwal. Mówi się, że drzwi do TVP są dla niej na razie zamknięte. Telewizja Polska musiała się nieźle wkurzyć, kiedy Edyta Górniak dosłownie w ostatniej chwili odwołała swój występ na Sopot Hit Festiwal. Mówi się, że drzwi do TVP są dla niej na razie zamknięte. Co było przyczyną tak nieodpowiedzialnego zachowania? "Życie na gorąco" twierdzi, że poszło o kasę. Menadżerem Edyty Górniak wciąż jest Dariusz Krupa i to właśnie on zarządza zarobkami z koncertów. Piosenkarka dostaje z tego tylko 10%. Kontrakt podpisany był przez Darka i jego firmę EG Production. Taka sytuacja miała już miejsce. Edyta pracowała, a potem dostała z zysku jakieś 10 proc. - powiedział informator "ŻnG". Czemu w takim razie nie znajdzie sobie kogoś innego? Byłoby to bardziej dojrzałe niż odwoływanie koncertów w ostatniej chwili.

Telewizja Polska musiała się nieźle wkurzyć, kiedy Edyta Górniak dosłownie w ostatniej chwili odwołała swój występ na Sopot Hit Festiwal. Mówi się, że drzwi do TVP są dla niej na razie zamknięte. Co było przyczyną tak nieodpowiedzialnego zachowania? "Życie na gorąco" twierdzi, że poszło o kasę.

 

Menadżerem Edyty Górniak wciąż jest Dariusz Krupa i to właśnie on zarządza zarobkami z koncertów. Piosenkarka dostaje z tego tylko 10%.

Kontrakt podpisany był przez Darka i jego firmę EG Production. Taka sytuacja miała już miejsce. Edyta pracowała, a potem dostała z zysku jakieś 10 proc. - powiedział informator "ŻnG".

 

 

Czemu w takim razie nie znajdzie sobie kogoś innego? Byłoby to bardziej dojrzałe niż odwoływanie koncertów w ostatniej chwili.

 

Górniak wyciągnie z Polsatu aż 3 miliony złotych?!

Edzia wystawiła Dwójkę do wiatru!

"Edyta jest niestabilna emocjonalnie"!

Więcej o:
Komentarze (15)
Górniak nie wystąpiła w Sopocie...
Zaloguj się
 • lire

  Oceniono 31 razy 9

  A niech sobie nie występuje ta przewraźliwiona dziwaczka ;/Nie dziwię sie że Krupa nie wytrzymywał z nią

 • paranormalna

  Oceniono 14 razy 6

  yeah. ;P bez niej lepiej .

 • she

  Oceniono 13 razy 5

  Małpeczka edzia nie wystąpi? Co za ból.Będę płakać.

 • jarek

  Oceniono 4 razy 4

  I dzięki Ci BOŻE dosć już jej mam jest nudna

 • jagi

  Oceniono 6 razy 4

  ....ciąg dalszy i najczęściej trzymam stronę ofiary,ponieważ perfidia piszących artykuły jest niesamowita.Jednak,pani Edyta,moim zdaniem,sama nakręciła spiralę zainteresowania mediów swoją osobą!Osiągnęła chwilowe zainteresowanie,ale ile można???Powoli,chociaż doceniam artyzm,całe zamieszanie w okół spraw osobistych pani Edyty staje się nudne i niesmaczne!

 • jagi

  Oceniono 4 razy 4

  Wiem,że rolą portali plotkarskich jest tworzenie sensacji,z życia ludzi show biznesu.Nie jest to na pewno dla nich miłe,a osoby wyrażające opinie,na kolejną ofiarę,bywają bardzo często okrutne i niesprawiedliwe.Ja też czasami komentuję

 • proboscis

  Oceniono 20 razy 4

  Niech ona wyjaśni całą sprawę raz na zawsze, bo już mi sie tym rzygać chce!!!

 • khakiblue

  Oceniono 24 razy 4

  Mam wielki szacunek do Edyty za jej twórczość i ogromny talent wokalny. Kocham jej piosenki, jej wrażliwość i mądre teksty, ale niestety przez to wszystko co się dzieje wokół jej osoby " tracę do niej zaufanie"

 • londres

  Oceniono 17 razy 3

  głupi babsztyl, nie wystąpiła - to i lepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX