Nikt nie chce Kammela w TVP

A Niezgoda stanie przed prokuratorem.

Jednak nieprawdą okazały się pogłoski o rychłym powrocie Tomasza Kammela na antenę telewizyjnej Jedynki. "Super Express" skontaktował się w tej sprawie z nową szefową stacji, Iwoną Schymallą, i zapytał, czy już wkrótce będziemy mieli tę niebywałą szansę znowu go oglądać.

- Nic mi o tym nie wiadomo - powiedziała "SE". - Możliwe, że prowadzi jakieś rozmowy z Dwójką, ale ja nic na ten temat nie wiem.

Nie będziemy płakać. Dokładnie tak samo jak w przypadku sprawy Katarzyny Niezgody. Tym razem to "Fakt" informuje, że była pani prezes będzie musiała tłumaczyć się ze swojej przeszłości przed prokuratorem.

 - W tej chwili prokuratura dokładnie analizuje zebrane materiały. Śledztwo toczy się cały czas w sprawie, a nie przeciwko komukolwiek - powiedział "Faktowi" rzecznik warszawskiej prokuratury.

Ciekawi nas, jaki będzie finał tej sprawy. Ale za Kammelem nie tęsknimy...

 

Kammelowi i Niezgodzie się upiecze?

Niezgoda ma nową furę

Kammel sprzedaje kawalerskie gniazdko

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Nikt nie chce Kammela w TVP
Zaloguj się
 • minicza

  Oceniono 14 razy 14

  I bardzo dobrze że Pan Kammel nie wróci.Skoro dostał szansę i pracy w tv i ją zmarnował niech prowadzi wiejskie festyny.A jego wybranka dostanie nauczkę mam taką nadzieję..powinna trafić na dociekliwego śledczego..

 • celtic

  Oceniono 14 razy 14

  Nareszcie !!! Chociaż tyle już nakradła że teraz stać ją na to aby się wybronić !!!

 • romys1

  Oceniono 13 razy 11

  Obawiam się że ani Tomek ani Kasia nie odpowiedzą za swoje czyny. Sprawa rozejdzie się po kościach i po jakimś czasie wrócą na ciepłe posadki z milionowymi zarobkami.

 • skrzacina

  Oceniono 9 razy 7

  Najlepsza wiadomość tego dnia :-)

 • ladyzgaga

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Niezgodę zamkną, a Kammel zostanie bez roboty. Zamieni się w prawdziwego, polskiego robola i kasza manna już się nie posypie z nieba.

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Warszawa też !!!

 • boo

  Oceniono 2 razy 2

  Zachalnnosc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX