"Pierwszą gitarę kupiłem za kasę z pierwszej komunii".

Wydało się cała prawda o księciu ciemności polskiej sceny muzycznej.

Choć Adam Darski miał proces o znieważenie "Biblii" to książę ciemności, nie jest taki ciemny w sprawach religii. Ma za sobą pierwszą komunię. Gdyby nie ta jakże podniosła chwila nie wiadomo jak potoczyłaby się jego życie.

 

Za pieniądze z Pierwszej Komunii kupił gitarę. O swojej niechlubnej przeszłości w życiorysie osoby kontestującej kościół i Boga powiedział w wywiadzie dla magazynu "CKM":

 

Pierwszą gitarę kupiłem za kasę z pierwszej komunii. Pamiętam - kosztowała 13 tys. zł i mam ją do dziś. Tak więc w sumie karierę muzyczną zawdzięczam Panu Jezusowi Chrystusowi. 

 

Adam wygląda w gruncie rzeczy na dobrego chłopaka, a nie osobę, która jak mówią dewotki chce podpalać kościoły.

Więcej o:
Komentarze (18)
"Pierwszą gitarę kupiłem za kasę z pierwszej komunii".
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 33 razy 29

  Od razu przypomniała mi się scena z polskiego filmu "Biała sukienka" (Małaszyński, Czarnota), gdy wysiadło nagłośnienie na procesję Bożego Ciała i ministrant gnał do lokalnego satanistycznego rockowego zespołu, żeby pożyczyć wzmacniacz :-)))(oczywiście pożyczyli, i to nie po raz pierwszy. Bardzo lubię tę scenę.

 • proboscis

  Oceniono 28 razy 16

  Właściwie, to nie wiadomo, jaki on jest, bo zmienia zdanie jak kobieta w ciązy...

 • ladyzgaga

  Oceniono 16 razy 10

  Ten show-biznes to gorszy niż telenowela.

 • jagi

  Oceniono 9 razy 5

  Taką niszową na naszym rynku muzykę uprawia,więc całościówka musi pasować.Musi demonicznie wyglądać,chlapnąć czasem coś prowokacyjnego, żeby show biznes go kupił.Dla mnie,przestał by aniołem ciemności,jak w programie u Kuby,opowiadając o swojej rodzicielce,mówił mamusia.I dobrze,jest Tomkiem,kochającym synem.A reszta,to po prostu praca!

 • takete20000

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem kim jest ten pan ale mama go chyba nie nauczyła, że buzię trzeba czasem myć.

 • pinupgirl

  Oceniono 8 razy 4

  bo Adaś jest kłamczuchem i dwulicowym oszustem, który ponad wszystko kocha pieniążki, lans, sławę i show. On ma w nosie honor, ideały, poglądy. To typowy aktorzyna, bardzo zresztą marny. Tzw. środowisko od zawsze się z niego wyśmiewało, a słuchanie Behemocza było obciachem. A teraz Adaś został gwiazdą portali i kolorowych gazetek, lansuje się z dodą w Sopocie wśród kiczu i różowych piórek - to jest takie słodkie, że aż mdli. Sobie wyobrażam jak teraz pewne środowiska pieją ze śmiechu widząc co ten palant wyprawia. Apel do TVNu - zaproście Adasia do Tańca z gwiazdami, nie odmówi

 • majli.

  Oceniono 10 razy 4

  zuoooo.

 • majeranek

  Oceniono 3 razy 3

  Odpowiem na wasze komentarze, gdyż są bardzo.. ciekawe.. :/
  Erwins, Nergal nie musi sie wspinac po plecach dody. On w przeciwieństwie do niej jest znany poza granicami naszego kraju, z którego doda sie nie wybiła i nie wiadomo czy kidykolwiek do tego dojdzie. W kręgach ludzi słuchających metalu Behemoth jest bardziej szanowanym zespołem niż doda w kręgu ogółu.
  pinupgirl wykazałaś się minusowa wiedzą o Nergalu. jedyne co wiesz i na czym budujesz własne zdanie o facecie sa brukowce i takie własnie portale jak plotek, to widac na pierwszy rzut oka. Radze po prostu poczytac gdzie indziej niż w pralni mózgów plotek. pl. A podpieranie się zdaniem jak to badziewnie określiłas "środowiska" jest po prostu żałosne. Dla mnie słuchanie Dody jest obciachem i co teraz na to powiesz? Zjedziesz dodę bo ja tak powiedziałam? jesteś z osób podpierających się jedynie stereotypami- ludźmi którzy tak na prawde mało o świecie wiedzą, bo czytają takie tylko marne artykułki z brukowców, itp. i nie mają zielonego pojęcia z czym wiąże się dane "środowisko". Tak więc szkoda mi Ciebie i Twojej niewiedzy.. :/

 • aeris

  Oceniono 6 razy 2

  czyli jego kariera to zasluga Kosciola. Ktory tak tepi :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX