Sonia Bohosiewicz ma gdzieś blichtr i bankiety

Zaszyła się w głuszy.
Zaszyła się w głuszy Sonie Bohosiewicz ma gdzieś blichtr i bankiety Kobiety marzą o mężczyznach z artystyczną duszą, a przy tym z głową do interesów. Sonia Bohosiewicz takiego znalazła i wygląda na szczęśliwą. Aż pozazdrościć takiego szczęścia. Kobiety marzą o mężczyznach z artystyczną duszą, a przy tym z głową do interesów. Sonia Bohosiewicz takiego znalazła i wygląda na szczęśliwą. Zakochani wzięli ślub, potem urodził się syn Teodor. Aktorka musiała stanąć przed wyborem - jej mąż jest właścicielem pensjonatu na Mazurach i Sonia musiała porzucić intensywne życie w Krakowie. Ona jednak nie miała z tym żadnego problemu. - Sonia rozkwitła, bo znalazła mężczyznę, który ma głowę na karku i artystyczną duszę. Wcale za światowym życiem nie tęskni - zdradziła koleżanka aktorki "Świat&Ludzie". I za to właśnie Sonię lubimy!

Aż pozazdrościć takiego szczęścia. Kobiety marzą o mężczyznach z artystyczną duszą, a przy tym z głową do interesów.Sonia Bohosiewicz takiego znalazła i wygląda na szczęśliwą. Zakochani wzięli ślub, potem urodził się syn Teodor. 

 

Aktorka musiała stanąć przed wyborem - jej mąż jest właścicielem pensjonatu na Mazurach i Sonia musiała porzucić intensywne życie w Krakowie.Ona jednak nie miała z tym żadnego problemu.

 - Sonia rozkwitła, bo znalazła mężczyznę, który ma głowę na karku i artystyczną duszę. Wcale za światowym życiem nie tęskni - zdradziła koleżanka aktorki "Świat&Ludzie". 

I za to właśnie Sonię lubimy!

 

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Sonia Bohosiewicz ma gdzieś blichtr i bankiety
Zaloguj się
 • celtic

  Oceniono 16 razy 12

  Sonia jest świetna !!! A rola w Rezerwacie extraklasa !!!

 • majli.

  Oceniono 14 razy 10

  uwielbiam ją, świetna z niej dziewczyna xd

 • ze

  Oceniono 25 razy -15

  kto to jest ? serio , w jakim filmie grała ? albo serialu ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX