Jędrzejczak i Kwiatkowski w "Tańcu z gwiazdami"?!

Znamy kolejne nazwiska gwiazd, które wystąpią w popularnym show.
Zatańczą Otylia i Michał Znamy kolejne nazwiska gwiazd, które wystąpią w popularnym show Otylia Jędrzejczak i Michał Kwiatkowski wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"! Otylia - bo ma dużo czasu przed olimpiadą w Londynie. Michał - bo chce sobie potańczyć. Otylia Jędrzejczak i Michał Kwiatkowski wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"! Olimpiada w Londynie odbędzie się dopiero za trzy lata, więc Otylia Jędrzejczak postanowiła wykorzystać ten czas na treningi... do "Tańca z gwiazdami"! Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", pływaczka pojawi się w jubileuszowej 10 edycji show TVN-u. Oprócz niej na parkiecie zobaczymy m.in. Annę Muchę, Nataszę Urbańską czy Radka Majdana. Gazeta dowiedziała się, że do grona uczestników dołączył również Michał Kwiatkowski, który od kilku lat mieszka we Francji. Tam osiągnął większy sukces niż w Polsce. W 2003 zgłosił się do show "Star Academy". Zajął drugie miejsce, zdobył serca fanek, a rok później wydał już swój solowy album. W Polsce zaistniał tylko w programie "Szansa na sukces".

Olimpiada w Londynie odbędzie się dopiero za trzy lata, więc Otylia Jędrzejczak postanowiła wykorzystać ten czas na treningi... do "Tańca z gwiazdami"! Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", pływaczka pojawi się w jubileuszowej 10 edycji show TVN-u. Oprócz niej na parkiecie zobaczymy m.in. Annę Muchę, Nataszę Urbańską czy Radka Majdana.

 

Gazeta dowiedziała się, że do grona uczestników dołączył również Michał Kwiatkowski, który od kilku lat mieszka we Francji. Tam osiągnął większy sukces niż w Polsce. W 2003 zgłosił się do show "Star Academy". Zajął drugie miejsce, zdobył serca fanek, a rok później wydał już swój solowy album.

 

W Polsce zaistniał tylko w programie "Szansa na sukces". Oto jego występ: