Cejrowskiego ukarany za "zahivionych gejów"

W Poznaniu oglądać go już nie chcą.
Cejrowski ukarany W Poznaniu oglądać go już nie chcą Jeśli Cejrowski nie przeprosi Kampanii przeciw Homofobii za "zahivionych pedziów", ma zakaz wstępu na kolejną edycję Festiwalu Dobrych Smaków w Poznaniu. Wojciech Cejrowski ma dwa sprzeczne oblicza. Z jednej strony jest ciekawy świata i z pasją potrafi o tym opowiadać. Jego druga natura nie generuje już sympatii - podróżnik potrafi prosto z mostu powiedzieć, co sądzi o środowiskach gejowskich, czego przykładem była sytuacja na Festiwalu Dobrych Smaków w Poznaniu. Przypomnijmy: Cejrowski odmówił przyjęcia prezentu od członków Kampanii przeciw Homofobii stwierdzając niewybrednie, że "od pedziów nie biorę, bo to może być zahivione". Dodał też, że "grzech sodomski należy potępiać". Jego słowa słyszało wiele osób zgromadzonych wokół stoiska z Cejrowskim. To, co zrobił, w dobrym smaku nie było, jak mówi producent festiwalu. Jeśli Cejrowski nie przeprosi Kampanii przeciw Homofobii, ma zakaz wstępu na kolejną edycję. "Zachowanie Cejrowskiego było w bardzo złym smaku". Już to widzimy, jak przeprasza gejów...

Wojciech Cejrowski ma dwa sprzeczne oblicza. Z jednej strony jest ciekawy świata i z pasją potrafi o tym opowiadać. Jego druga natura nie generuje już sympatii - podróżnik potrafi prosto z mostu powiedzieć, co sądzi o środowiskach gejowski, czego przykładem była sytuacja na Festiwalu Dobrych Smaków w Poznaniu.

 


 

To, co zrobił w dobrym smaku nie było, jak mówi producent festiwalu. Jeśli Cejrowski nie przeprosi Kampanii przeciw Homofobii, ma zakaz wstępu na kolejną edycję.

 

"Zachowanie Cejrowskiego było w bardzo złym smaku"

 

Już to widzimy, jak przeprasza gejów...Powinien to waszym zdaniem zrobić?

 

Walter wyrzuć Cejrowskiego!

Cejrowski wyrzucony z TVP

Frytka mści się na Cejrowskim za portową dziwkę