Mama Alicji pojechała pilnować córki?

Nie można się z nią skontaktować. Na poczcie głosowej zostawiła informację, aby dzwonić we wrześniu.

Pojechała pilnować córki? Związek Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem nie podoba się jej rodzicom. Ciąża Alicji Bachledy-Curuś to nie tylko sensacja w Polsce. Związek Colina i Alicja nie podoba się zakopiańskiej rodzinie. Mama Alicji poleciała odwiedzić córkę Ciąża Alicji Bachledy-Curuś to nie tylko sensacja w Polsce, ale też news dnia we wszystkich plotkarskich serwisach na świecie. Ojciec dziecka, Colin Farrell jest jednym z najprzystojniejszych facetów świata i na koncie ma romanse aktorkami, modelkami i piosenkarkami z pierwszych stron gazet. Związek między polską aktorką i gwiazdorem jest chyba poważny. Na zdjęciach wyglądają na szczęśliwych. Ta sytuacja nie pasuje rodzinie Alicji. Bachleda-Curuś pochodzi ze znanej zakopiańskiej familii. Jej rodzice wymarzyli sobie inną przyszłość dla córeczki niż romans i nieślubne dziecko z największym podrywaczem Hollywood. Z informacji, jakie podał "Fakt", może wynikać, że mama Alicji poleciała odwiedzić córkę. Dziennikarze próbowali się dodzwonić do niej. Ma wyłączony telefon z pozostawioną wiadomością, aby dzwonić dopiero we wrześniu. Colin podobno chce kupić apartament w Krakowie, aby mieć blisko do Zakopanego.

Ciąża Alicji Bachledy Curuś to nie tylko sensacja w Polsce, ale też news dnia we wszystkich plotkarskich serwisach na świecie. Ojciec dziecka, Colin Farrell jest jednym z najprzystojniejszych facetów świata i na koncie ma romanse aktorkami, modelkami i piosenkarkami z pierwszych stron gazet.

 

Związek między polską aktorką i gwiazdorem jest chyba poważny. Na zdjęciach wyglądają na szczęśliwych. Ta sytuacja nie pasuje rodzinie Alicji. Bachleda Curuś pochodzi ze znanego zakopiańskiej familii. Jej rodzice wymarzyli sobie inną przyszłość dla córeczki, niż romans i nieślubne dziecko z największym podrywaczem Hollywood.

 

 

 

Z informacji jakie podał dzisiejszy "Fakt" może wynikać, że mama Alicji poleciała odwiedzić córkę. Dziennikarze próbowali się dodzwonić do niej. Ma wyłączony telefon z pozostawioną wiadomością, aby dzwonić dopiero we wrześniu.

 

Colin podobno chce kupić apartament w Krakowie, aby mieć blisko do Zakopanego.

 

Zobacz wszystkie kobiety Colina Farrella. Plotek doliczył się 10, ile było naprawdę?