Saleta chodzi z córką na smyczy!

Moda z USA bywa okrutna.
Z córką na smyczy! Moda z USA bywa okrutna Dość niecodzienny widok zastał odwiedzających jedno z centrów handlowych. Przemysław Saleta postanowił wziąć córkę na małe zakupy, na smyczy! Dość niecodzienny widok zastał odwiedzających jedno z centrów handlowych. Wśród kupujących znalazł się Przemysław Saleta, który postanowił wziąć córkę na małe zakupy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż dziewczynka była przez ojca prowadzona na smyczy! - pisze "Super Express". - Prowadził ją tak przez cały sklep aż do parkingu. Kiedy podszedł do niego chłopak, żeby wziąć autograf, to on jedną ręką podpisywał kartę, a drugą trzymał córkę na smyczy - opowiedział "SE" jeden ze świadków sytuacji. Tak to jest, gdy rodzice zapatrują się na amerykańskie trendy. Biedne dziecko, bo nie wyglądało na najbardziej rozbrykane i niesforne na świecie.

Dość niecodzienny widok zastał odwiedzających jedno z centrów handlowych. Wśród kupujących znalazł się Przemysław Saleta, który postanowił wziąć córkę na małe zakupy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż dziewczynka była przez ojca prowadzona na smyczy! - pisze "Super Express".

 - Prowadził ją tak przez cały sklep aż do parkingu. Kiedy podszedł do niego chłopak, żeby wziąć autograf, to on jedną ręką podpisywał kartę, a drugą trzymał córkę na smyczy - opowiedział "SE" jeden ze świadków sytuacji.

Tak to jest, gdy rodzice zapatrują się na amerykańskie trendy. Biedne dziecko, bo nie wyglądało na najbardziej rozbrykane i niesforne na świecie.

 

 

fot. screen z se.pl

Więcej o:
Komentarze (18)
Saleta chodzi z córką na smyczy!
Zaloguj się
 • olenka2611

  Oceniono 24 razy 22

  Ja widzialam male blizniaczki na smyczy zeb sie nie porozchodzily... ale takie duze dziecko?! To chyba jakis zart xD

 • claire1983

  Oceniono 31 razy 21

  Jakoś to wbrew logice. Może sobie żartowali albo w coś grali, a super ekspress oczywiście wyolbrzymił. Przecież takich dużych dziewczynek nie prowadza się na smyczy. Nie wierzę,że to zrobił.

 • jolk

  Oceniono 32 razy 12

  robili sobie jaja, a wszyscy oburzeni dali się nabrać :)

 • takajednaxd

  Oceniono 23 razy 9

  moim zdaniem robili to dla zabawy i na żarty ...

 • mlo0oda

  Oceniono 28 razy 8

  bez przesady, ile ona ma alt?? rozumie dzieci do 5 6 gora 7 lat... ale ta dziewuszka ma chyba wiecej? MASAKRA !!!

 • twojekiwi

  Oceniono 18 razy 6

  co mu odbiło? xD

 • proboscis

  Oceniono 7 razy 5

  Dziecko jak zwierzak, to dla mnie paranoja

 • egoistka.

  Oceniono 13 razy 5

  eee... nie wiem co napisać. to trochę dziwne..

 • aga199549

  Oceniono 6 razy 4

  paranoja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX