Farrell zdradza Curuś?!

Po imprezie w jednej z londyńskich restauracji pojechał do domu z nową znajomą.
Farrell zdradza Curuś?! Po imprezie w jednej z londyńskich restauracji pojechał do domu z nową znajomą Farrell zdradza Curuś?! Po imprezie w jednej z londyńskich restauracji pojechał do domu z nową znajomą. Collin Farrell to znany hollywoodzki podrywacz, na koncie ma romanse z wieloma aktorkami, piosenkarkami, czy modelkami. Ostatnio w orbicie zainteresowań aktora była Alicja Bachleda Curuś. Romans tak szybko jak się zaczął, skończył się. Przynajmniej wskazują na to najnowsze zdjęcia. Collin z imprezy związanej z nowym filmem "London Boulevard" wrócił z aktorką Anna Friel. Paparazzi przyłapali parę jak wychodziła z lokalu. Wsiedli do limuzyny i pojechali w kierunku domu gwiazdora. Nie wiadomo, gdzie w tym czasie przebywała Alicja i czy para jest jeszcze razem.

Collin Farrell to znany hollywoodzki podrywacz, na koncie ma romanse z wieloma aktorkami, piosenkarkami, czy modelkami. Ostatnio w orbicie zainteresowań aktora była Alicja Bachleda Curuś

 

 

 

Romans tak szybko jak się zaczął, skończył się. Przynajmniej wskazują na to najnowsze zdjęcia. Collin z imprezy związanej z nowym filmem "London Boulevard" wrócił z aktorką Anna Friel. Paparazzi przyłapali parę jak wychodziła z lokalu. Wsiedli do limuzyny i pojechali w kierunku domu gwiazdora.

 

Nie wiadomo, gdzie w tym czasie przebywała Alicja i czy para jest jeszcze razem.