Paulla i Konkol biją się o dziecko?

Mały Adaś zaczął mówić "tata", ale nie do prawdziwego taty...

Sprawy, w które zamieszane są małe dzieci, zawsze budzą niesmak. W końcu nie ma nic gorszego niż dwójka dorosłych ludzi, którzy kłócą się ze sobą i zapominają o najważniejszym, czyli spokoju maluchów. Paulla Ignasiak i Adam Konkol są tego dobrym przykładem.

 

Jeśli nie wiecie, to śpieszymy donieść, że byli oni parą. Wspólnie pracowali i wspólnie żyli, czego pięknym skutkiem były narodziny Adasia. Szczęście nie trwało długo. Adam Konkol rozstał się z Paullą, ale zrobił coś, czego żadna kobieta nie wybacza - po dwóch miesiącach ożenił się z inną. 

 

 

Ostatnio żalił się na łamach prasy, że nie ma możliwości częstego widywania się z synem i nowy chłopak Paulli spędza z Adasiem juniorem dużo więcej czasu. Aby dolać oliwy do ognia, Paulla napisała na swojej stronie:

W przeddzień mojego wyjazdu do Sopotu siedząc u manikiurzystki dostałam sms od Rafała o treści: "Paulla ! Co ja mam zrobić ? Adaś chodzi za mną na czworaka i woła Tati, Tati !".  Dawno się tak nie uśmiałam :) Zresztą nie tylko ja, bo manikiurzystka też. Prawdę mówiąc jednak, to jestem strasznie dumna z Rafała, że tak wspaniale opiekuje się Adasiem - pisze. - Przez chwile pomyślałam, że to jakiś sen bo wszystko tak pięknie się układa, a miałam tyle obaw.

Z pewnością pięknie nie układa się dla Konkola. Pytanie tylko, co chcą osiągnąć przez te przepychanki?

 

Nie pozwala mu widywać się z ich dzieckiem

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Paulla i Konkol biją się o dziecko?
Zaloguj się
 • agata_953

  Oceniono 34 razy 24

  No i dobrze, jak z tego Konkola taki drań ! Najpierw ich zostawia, a potem chce być kochajacym tatusiem. Niech ten Rafał będzie ojcem dla chłopca, na pewno wyjdzie mu to na dobre.

 • bellaandedard

  Oceniono 12 razy 10

  No i niech mu nie pozwala.Zostawił ich to niech sie wypcha.

 • olenka2611

  Oceniono 10 razy 4

  Ten Rafał taakii przystojny...^^ Nie to co Adam;P

 • hannahmontana20

  Oceniono 2 razy 0

  dzieci zostaćpowinny tam gdzie chcą a ty paua walcz o nie

 • syla1

  Oceniono 5 razy -1

  zrobią jej zdjęcie w jednym stroju na jakiejś imprezie ;/ i wszedzie to zdjecie dają ;/ na pudelku itp ;/
  jakby innego zdjęcia nie mieli?
  ale ona jest mała strasznie

 • cholera

  Oceniono 13 razy -1

  oboje na pierwszym zdjeciu wygladala paskudnie.. wywloki takie ze smieci wyjete. Pamietajcie ze pauollla czy jak ona ma miala operacje nosa - sprawdzcie jak wygladala kiedys: i teraz i wtedy wulgarna uroda: czarne wlosy, brzydki makijaz, wyzywajace kiece, prostowane wlosy... ochyda niemodna, totalnie niesmaczna. A Kolesiowi Konkolowi tylko smoczek w usta wlozyc i przyodziac w pieluche. Jezu jacy oni a-sympatyczni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX