Jesienna ramówka TVN-u

Jesienią w TVN zobaczymy dobrze nam znane produkcje, a także kilka nowości. Dowiedzcie się, co nas czeka!

 

Jesienią na antenę powrócą dobrze znane i lubiane seriale. Zobaczymy kolejne perypetie mieszkańców z "Na Wspólnej"; "Brzydula" przejdzie długo oczekiwaną metamorfozę; miłosne zakręty w "Teraz albo nigdy"; problemy dziadko-ojca w "39 i pół". Po raz ostatni na ekranach telewizorów pojawi się "Niania". Stacja szykuje dwie serialowe nowości. Jedną z nich są "Grzeszni i bogaci". Jak informuje TVN, to serial, który parodiuje tasiemce takie jak "Moda na sukces" czy "Santa Barbara". Ma być groteskowo i śmiesznie. Drugą nowością jest dobrze zapowiadający się "Naznaczony". Jest ciekawie wyprodukowany i obfituje w fajne efekty. Główną rolę gra w nim Piotr Adamczyk.


Goszczące od jakiegoś czasu programy "Detektywi", "W-11", "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Sąd rodzinny" również pojawią się na jesieni. Jeśli chodzi o talk-showy, to wszystko po staremu. "Szymon Majewski show", "Kuba Wojewódzki" i "Rozmowy w toku" pozostają na swoich miejscach. Podobnie "Milionerzy", "Taniec z gwiazdami" i "Pascal. Po prostu gotuj".

 

Ciekawą nowością będzie program Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata". Cykl będzie obejmował 10 reportaży, które pokażą prowadzącą w najdalszych zakątkach naszego świata. Wojciechowska będzie rozmawiała z kobietami, które wykonują męskie zawody.

 

Wybierzecie coś dla siebie z propozycji stacji?

 

Więcej o serialach (dokładne daty emisji) znajdziecie w serwisie Popcorner.pl.