Ranking najprzystojnieszych polskich aktorów

Przystojni, utalentowani, eleganccy, zabawni, który według was powinien być numerem jeden?

 Ośmiu najprzystojniejszych aktorów według Plotka. Mają szansę na międzynarodową karierę?

 

 Borys Szyc "dzieciak"    Maciej Zakościelny "przystojniak"

 

Rocznik 78, urodzony kobieciarz i flirciarz. Lubi dobrą kuchnię i szybkie samochody, to drugie ostatnio tylko z szoferem. Jak na razie nie zalicza wpadek na ekranach, nawet role serialowe wybiera starannie.

 

Lubi się bawić i jest duszą towarzystwa, ale zawsze znajdzie czas dla córeczki. Przypisuje mu się wiele romansów, jak stwierdził w jednym z wywiadów miał nawet propozycję randki od Dody


 

 

Rocznik 80, kreowany na największego amanta polskiego kina. Idol nastolatek, kobiety dojrzałe wolą bardziej męskich typów. Nazywany polskim Bradem Pittem.

 

Rzadko bywa na rautach i towarzyskich balach. Lubuje się w bardziej subtelnych rozrywkach. Na szczęście udało mu się uniknąć zaszufladkowania jako Marka w "Kryminalnych". Aktualnie jest wolny.


 Marcin Bosak "tajemniczy"    Marcin Dorociński "charyzmatyczny"

Rocznik 79, szybko uciekł z tonącego okrętu jakim jest "M jak miłość". Powoli buduje swoją pozycję w światku aktorskim. Powrócił w świetnym serialu "Ekipa". Stara się być obok całego światka showbiznesu.

 

Otwarcie walczy z paparazzi, próbuje chronić prywatność swojej rodziny. Jest w związku z Moniką Pikułą mają syna Władysława.

 

 

 

Rocznik 73, wszyscy znają go z roli twardego gliny "Despera" w "Pitbullu", a jego dwaj bracia są policjantami. Życie nocne Warszawy poznał pracując w legendarnym klubie Blue Velvet.

 

Do zestawienie trafił za wyróżniającą charyzmę. Na jego talencie poznali się za granicą. Do współpracy zaprosił go Lars von Trier. Kręcą film "Kobieta, która pragnęła mężczyzny".

 Michał Żebrowski "gentleman"
   Mateusz Damięcki "pasjonat"

Rocznik 72, wie jak zagrać przerwę w spłacie kredytu. Budzi kontrowersje, patrioci mają mu za złe rolę w rosyjskim filmie "1612". Ma na koncie dwie złote płyty (na drugiej, czytał wiersze polskich poetów).

 

Miłośnik Tatr, zbudował tam swoją oazę. Na koncie ma rolę Tadeusza w "Panu Tadeuszu" i Skrzetuskiego w "Ogniem i mieczem". Ujmuje swoim spokojem i opanowaniem, przez co wydaje się flegmatyczny.


 

Rocznik 81, karierę rozpoczął jako 12-latek. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Równolegle z nim szczęścia w filmie próbuje jego siostra Matylda (ale nie ma tyle szczęścia co starszy brat).

 

Już niedługo wraz ze znajomymi rusza w samochodową podróż na Syberię. Wrócą za dwa miesiące. Ostatnio zapuścił zawadiackiego wąsa, który dodaje mu szarmanckiego uroku.

 

 Paweł Małaszyński "rockmen"    Piotr Adamczyk "romantyk"

 

Rocznik 76, w kilka chwil podbił serca milionów kobiet. Szaleństwo zaczęło się od "Magdy M". Jest etatowym aktorem produkcji stacji TVN. Talent komediowy ujawnił w serialu "Figo Fago".

 

Do szkoły aktorskiej dostał się dopiero za trzecim razem. Gra w zespole rockowym Cochise. Jest żonaty z Joanną Chitruszko, mają syna Jeremiasza


 

Rocznik 72, teatr łączy z filmem, bawiąc się w dubbing. Na koncie ma rolę, na którą czekała cała Polska, papieża Jana Pawła II.Sprawdza też się w lżejszym repertuarze.

 

Choć wygląda na cichego i spokojnego, to znany jest z zamiłowania do pięknych kobiet.. Jesienią pojawi się serialu "Naznaczony". To pierwsza tego typu produkcja w historii polskiej telewizji.

 


 

Zagłosujcie w SONDZIE PLOTKA i wybierz najprzystojniejszego aktora:

Który aktor jest najprzystojniejszy?