Nie pozwala mu widywać się z ich dzieckiem

Choć Paulla i Adam Konkol rozstali się, to nadal muszą widywać się ze względu na synka. Jednak wokalistka utrudnia byłemu kontakty z nim. Jaki jest tego powód?

Jak donosi "Fakt", Paulla nie może dojść do porozumienia ze swoim byłym - muzykiem Adamem Konkolem. Para rozstała się i cztery miesiące temu Paulla wyprowadziła się od Adama wraz z ich synkiem. Dziś wokalistka utrudnia ojcu dziecka kontakty z nim i nie chce, by chłopiec spędził z Adamem chociaż kilka dni.

Syna ostatnio widziałem miesiąc temu przez godzinę. Gdy mnie zobaczył, to powiedział ?tata? i pokazał na mnie. Pamięta mnie i bardzo się z tego cieszę. Nie ukrywam, że bardzo za nim tęsknię i gdybym nie miał żony przy boku, to bym zwariował - żali się "Faktowi" Konkol

Dlaczego Paulla się tak zachowuje? Prawdopodobnie ma do Adama wielki żal. Przed dwa lata trwania ich związku muzyk nie oświadczył się jej. Natomiast gdy się rozstali, już po kilku tygodniach Konkol wziął ślub z inną...

 

Widzimy, że teraz także Paulla i Adam zaczynają prać brudy na łamach tabloidów. Zupełnie tak samo, jak... Górniak i Krupa.

Więcej o:
Komentarze (14)
Nie pozwala mu widywać się z ich dzieckiem
Zaloguj się
 • malenka1111

  Oceniono 17 razy 13

  Znów w ostatnim zdaniu porównanie do Górniak.. żal

 • lomax

  Oceniono 17 razy 11

  lol? a kim oni niby są?

 • gatta66

  Oceniono 10 razy 8

  I dobrze, wprawdzie to niezbyt ładnie, ale swińskie zachowanie zazwyczaj nie może doczekac się miłego traktowania drugiej strony, cóz - emocje rządzą nami.

 • delicja

  Oceniono 5 razy 3

  Byle głośno było, nie ważne, że dzieci przez to cierpią, ale nie. Oni muszą publicznie się "obnażać". Nie wiem, jakoś takie meteory mnie nie kręcą, gdy zachowują się w taki sposób.

 • cholera

  Oceniono 5 razy 3

  HEJ DZIECI EMO, kiedy oduczycie sie pisac "żal"? To takie "Cool" czy co? Emo jest juz niemodne, wymyslcie sobie co innego.. dzizs mać. Spojrzcie na moj avatar, co na nim jest!

 • cholera

  Oceniono 7 razy 3

  jezus maria jak ona wyglada - czy robila sobie operacje plastyczne? ktos z Was wie? Te male oczka podrasowane czarnym tuszem czy kredka, czy uj wie co to. No i nos dziwny, nienaturalny zdaje sie. Ten kolo tez nie wyglada najlepiej w tej fryzurze. Do niektorych poprostu to i owo nie pasuje (...)

 • ashley221

  Oceniono 4 razy 2

  Druga Górniak się znalazła. Spiewa jak ona i zachowuje się tak samo.

 • krolewna1

  Oceniono 5 razy 1

  Nie lubie Pauli, ale ten jej koles przegial.

 • kasiaa52742

  Oceniono 7 razy 1

  Adam konkol jest zalożycielem zespolu Łzy i ogólnie jest spoko kolesiem.. nie rozumiem po co się zwiazal z tą debilką :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX